Kup książkę [edytuj książkę]

Mroczny Łowca: Rozkosze nocy

Droga Czytelniczko!
Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak to jest być nieśmiertelną? Wędrować wśród nocy polując na wampiry, które żerują na ludziach? Mieć nieograniczone bogactwa, nieograniczoną moc? Oto moje życie, mroczne i niebezpieczne. Odgrywam bohatera dla tysięcy, ale nikt mnie nie zna. I uwielbiam każdą minutę swojego życia.
A przynajmniej tak myślałem, dopóki pewnego dnia nie obudziłem się przykuty do najgorszego koszmaru: konserwatywnej, zasadniczej kobiety. W przypadku Amandy - zasadniczej aż do bólu. Jest bystra, seksowna, dowcipna i nie chce mieć nic wspólnego ze światem paranormalnym – innymi słowy, ze mną.
Amanda Devereaux pociąga mnie wbrew wszystkim zasadom, których bronię. Już nie wspominając o tym, że ostatnio, kiedy się zakochałem, zapłaciłem za to nie tylko życiem, ale i duszą. A jednak za każdym razem, kiedy na nią patrzę, łapię się na tym, że chcę spróbować raz jeszcze. Chcę uwierzyć, że miłość i lojalność istnieją.
A co gorsza: zaczynam się zastanawiać, czy to możliwe, żeby taka kobieta jak Amanda pokochała mężczyznę, którego blizny sięgają bardzo głęboko i którego zdrada zraniła w serce tak potwornie, że być może już nigdy ono nie będzie bić.

Kyrian z Tracji

Amanda pragnie spokojnego, zwykłego życia, jednak najwyraźniej nie jest jej to dane. Pewnego wieczoru staje się celem ataku, który został zaplanowany z myślą o jej siostrze bliźniaczce, i budzi się skuta kajdankami z seksownym nieznajomym blondynem.

W pierwszej chwili myśli, że to kolejna ekstremalna próba swatania zaaranżowana przez siostrę, ale wkrótce staje się jasne, że Kyrian z Tracji nie może być materiałem na chłopaka, ponieważ jest Mrocznym Łowcą - nieśmiertelnym wojownikiem, który zaprzedał duszę za jedną chwile zemsty na swoich wrogach. Poświęca wieczne życie na polowaniu na wampiry i Daimony, żerując na rodzaju ludzkim. Aktualnie poluje na bardzo starego i śmiertelnie niebezpiecznego Daimona o imieniu Desiderius, który dla zabawy, chcąc ubarwić polowanie, przykuł go do istoty ludzkiej.

Teraz Kyrian i Amanda muszą znaleźć sposób, żeby pozbyć się więzów, zanim poddadzą się niebezpiecznemu przyciąganiu, jakie pojawia się między nimi. W przeciwnym wypadku Desiderius zabije ich oboje...

Seria Dark Hunter:

0. Niewolnik miłości
1. Rozkosze nocy
2. Objęcia nocy
3. Taniec z diabłem
4. Pocałunek nocy
5. Niestety noc
6. Chwytaj noc
7. Grzechy nocy
8. Uwolnij nocy
9. Ciemna strona księżyca
10. The Dream-Hunter
11. Fear the darkness
12. Devil May Cry
13. Upon the Midnight clear
14. Dream chaser
15. Acheron
16. One silent night
17. Dream warrior
18. Bad moon rising
19. No mercy
20. Redemption
21. The Guardian
22.Time Untime

Uzupełnienia:

The Beginning (Acheron)
Dragonswan
Phantom Lover
Dark-Hunter Christmas
Winter Born
Second Chances
Until Death We Do Part
Cień księżyca
Ciężki tydzień nocnego poszukiwacza

[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"- Na prawdę powinieneś kochać kobietę, która zobaczyła cię nago i nie padła trupem."
Dodał: girl995 Dodano: 26 II 2011 (ponad 12 lat temu)
+17 -11


"Nawet w tłumie można być samotnym."
Dodał: girl995 Dodano: 26 II 2011 (ponad 12 lat temu)
+13 -7


"Za każdy dobry uczynek w końcu zostaniesz ukarany."
Dodał: girl995 Dodano: 26 II 2011 (ponad 12 lat temu)
+19 -14

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Kogo widzicie jako głównych bohaterów serii? Moje propozycje >Kyrian http://www.incrediblemale.com/pro/andrei_andrei/pages/andrei_andrei_5_jpg.htm >Nick http://www.incrediblemale.com/pro/edilson_nascimento/pages/46_jpg.htm >Talon http://www.inc...
Dodano: 23 VIII 2011, 21:27:55 (ponad 11 lat temu)
Bardzo oryginalny pomysł na wampiry, jeszcze nie spotkałam się z taką rzeczywistością. Bohaterowie są świetnie wykreowani i chociaż czasem niektórzy byli strasznie irytujący i tak ich uwielbiam :D Historia jest okropnie wciągająca, nie mogłam się od...
Dodano: 29 III 2011, 15:33:55 (ponad 12 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 20 XII 2012, 21:29:16 (ponad 10 lat temu)
0 0
Do tej książki zabrałam się dość niechętnie, bo już miałam dość tego rodzaju książek, ale sięgnęłam po nią, kiedy zabrakło mi w domu książek do czytania. Zaskoczyła mnie ta powieść. Plusem powieści jest sprawne wprowadzenie do fabuły mitologii oraz nowy pomysł na wampiry. Całość jest lekka i przyjemna, szczególnie dzięki humorowi i sarkazmowi. Przez fabułę leci się bardzo szybko i lekko. Natomiast największymi jej minusami jest prosta i przewidywalna fabuła i zbyt duża ilość dialogów.
Czasami tego typu powieści doprowadzają mnie do szału, ale ta, mimo wad, podobała mi się. Uwielbiam literaturę grozy i sensację, ale czasami lubię sięgnąć po taką prostą powieść o miłości.
Oceniam książkę na: 4.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Mag
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-7480-179-9
Ocena: 5.06
Liczba głosów: 55
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
29 VII 2010 (ponad 13 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają