Kup książkę [edytuj książkę]

Nie mów nikomu

Teraz Karen przeniosła się z rodzicami do miasta, w którym mieszkała Zoe - do jej szkoły, do jej klasy. 1 choć jeszcze niedawno to Tracy była przyjaciółką na śmierć i życie dla Zoe, nagle wszystko się odwróciło. Teraz Karen będzie wysłuchiwać największych tajemnic dziwnie zachowującej się koleżanki. I głowić się, czy te poważnie brzmiące rewelacje są prawdziwe. Karen bardzo by tego chciała...
[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 06 IV 2011, 10:19:29 (ponad 12 lat temu)
0 0
Pierwsza połowa książki może irytować. Powodem tego jest sytuacja dość niejasna. Główni bohaterowie mają tajemnicę, ale nie zostaje ona wyjawiona, przez co czytelnik nie może się utożsamić z żadnym z bohaterów, nie jest w stanie zrozumieć, o czym jest dokładnie książka. Jednakże gdy się "przebrnie" na drugą połowę lektury, jest inaczej: poznajemy tajemnicę i obserwujemy jak dwie piętnastolatki próbują podjąć odpowiednią decyzję, zważywszy na konsekwencje.
Moim zdaniem książka ta jest idealna dla dziewczyn do lat 18 oraz dla początkujących czytelników, ktorzy nie są wybredni co do treści.
Oceniam książkę na: 2.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: C T
Rok wydania: -
ISBN: 83-7470-015-7
Ocena: 3.66
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Goyathlay
15 VII 2010 (ponad 13 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają