Kup książkę [edytuj książkę]

Eden

Podwójne samobójstwo – tylko tak można wytłumaczyć śmierć dwojga ludzi, znalezionych we własnym apartamencie. Byli idealną parą skojarzoną przez Eden Incorporated, matrymonialne biuro przyszłości, posługujące się supernowoczesnymi technikami zapewniającymi stuprocentową zgodność wszystkich cech potencjalnych partnerów. Co popchnęło ich do tego czynu? Chcąc uniknąć ewentualnej kompromitacji, która mogłaby się odbić na reputacji i dochodach biura, firma zatrudnia Christophera Lasha, byłego agenta FBI, specjalistę od portretów psychologicznych, by rozwiązał zagadkę samobójstwa. Liczą się czas i dyskrecja. Zwłaszcza, że niektóre tajemnice Edenu nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

http://ksiazki.wp.pl/bid,1809,eid,50180,tytul,Eden,ksiazka.h...

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 21 II 2013, 00:13:38 (ponad 10 lat temu)
0 0
Bardzo dobra powieść. Powodem tego, że postanowiłam sięgnąć po tą książkę był ciekawy pomysł na nią. Plusem tej książki jest napięcie, ciekawe pomysły, dbałość o szczegóły. Minusami na pewni przewidywalność niektórych wątków powieści obraz zbyt częste używanie fachowej terminologii, co nie tyle może zdezorientować czytelnika, co go znudzić. Niemniej thriller jest bardzo dobry i, kiedy będę miała okazję sięgnę po inne książki tego autora. Polecam
Oceniam książkę na: 4.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2008
ISBN: 9788373595118
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
05 VII 2010 (ponad 13 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają