Kup książkę [edytuj książkę]

Prawdziwy cud

Nowa powieść niekwestionowanego mistrza romantycznych historii, autora m.in. Pamiętnika i Jesiennej miłości. Jeremy Marsh specjalizuje się w demaskowaniu rzekomych zjawisk nadprzyrodzonych. Niedawno publicznie ośmieszył w telewizji szarlatana, utrzymującego, że potrafi nawiązać kontakt ze światem duchów. Realista, sceptyczny od urodzenia, otrzymuje pewnego dnia list. W jego następstwie wyrusza do miasteczka Bone Creek w Północnej Karolinie, by zbadać tajemnicę duchów ponoć nawiedzających miejscowy cmentarz. Specyficzna atmosfera małej miejscowości, w której wszyscy się znają i wiedzą o sobie wszystko, oraz atrakcyjna kobieta sprawią, że Marsh przeżyje pierwszy w swoim życiu prawdziwy cud oraz odnajdzie miłość.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"(...) nie można naprawdę pokochać w ciągu dwóch dni. To uczucie może zapalić sie szybko, lecz prawdziwa miłość potrzebuje czasu, by przerodzić się w silny i trwały związek."
Dodał: patrycja175 Dodano: 05 I 2011 (ponad 8 lat temu)
+5 0


"To pewnie zdarza się kazdemu, kiedy dorasta. Odkrywasz, kim jesteś i czego pragniesz, a następnie zdajesz sobie sprawę, że ludzie, których znasz od zawsze widzą rzeczy inaczej niż ty. Toteż zachowujesz cudowne wspomnienia, ale życie toczy się dalej."
Dodał: patrycja175 Dodano: 05 I 2011 (ponad 8 lat temu)
+4 0


"Życie polega na tym, by spędzać razem czas, by mieć ten czas na wspólne spacery, trzymanie się za rękę, cichą rozmowę i przyglądanie się zachodowi słońca."
Dodał: diamentowalady Dodano: 27 XII 2010 (ponad 8 lat temu)
+4 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Która z książek opisujących losy Jeremiego i Lexie bardziej Wam się podobała ? Mi zdecydowanie "Od pierwszego wejrzenia". Zakończenia zupełnie się nie spodziewałam , lubię jak książki zaskakują.
Dodano: 29 VII 2011, 14:09:22 (ponad 7 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2006
ISBN: 83-7359-325-X
Ocena: 4.93
Liczba głosów: 32
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Polly
25 XII 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają