Kup książkę [edytuj książkę]

Od pierwszego wejrzenia

Dla miłości człowiek gotów jest poświęcić wszystko. Jeremy Marsh porzuca prestiżową pracę dziennikarską w Nowym Jorku i przenosi się z tętniącego życiem miasta do Boone Creek, niewielkiej miejscowości w Karolinie Południowej. Wraz ze swoją ukochaną, prześliczną bibliotekarką Lexie Darnell, zamieszkuje w starym domu. W otoczeniu przyrody zakochani przygotowują się do ślubu i narodzin dziecka. Ale czy Lexie na pewno była wierna narzeczonemu? Jeremy otrzymuje maile sugerujące, że nie powinien poczuwać się do ojcostwa. Czyżby Rodney Hopper, zastępca szeryfa, dawny przyjaciel Lexie, był kimś więcej niż dobrym znajomym? Zazdrość nie jest dobrym doradcą, a w Boone Creek plotki szybko się rozchodzą...
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Kiedy myślisz, że nie może być już gorzej, okazuję się, że właśnie może. A kiedy wydaje ci się, że nie może być lepiej, bywa lepiej."
Dodał: madziach05 Dodano: 31 V 2011 (ponad 7 lat temu)
+4 0


"(...) dziecko zmienia twoje życie jak nic innego. Jest czymś najtrudniejszym i najlepszym, co cię spotkało."
Dodał: madziach05 Dodano: 02 VI 2011 (ponad 7 lat temu)
+3 0


"To jest właśnie nasze zajęcie. Siedzimy i rozmawiamy o innych ludziach. Dowiadujemy się, co się dzieje w ich życiu, dzielimy się opiniami, dyskutujemy, czy mają rację, czy nie, i jeśli trzeba, rozwiązujemy ich problemy w zaciszu naszych domów. Oczywiście nikt nigdy się do tego nie przyzna, ale wszyscy to robimy."
Dodał: madziach05 Dodano: 01 VI 2011 (ponad 7 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 30 VIII 2010, 18:03:33 (ponad 8 lat temu)
+2 0
Jest to moja pierwsza książka Sparksa i na pewno nie ostatnia, gdyż uwielbiam ekranizacje jego książek. Wiem, że powinnam zacząć czytać od `Prawdziwy cud`, może dlatego na początku mnie nie wciągnęła. Przyjemna lektura, ot tak dla zabicia czasu, książka przewidywalna i to bardzo. Pod koniec wzruszyła. Ciekawa jestem o co chodziło dokładniej z tymi światłami - `duchami` na cmentarzu, ale to kiedyś przeczytam sobie pierwszą część to się dowiem. ; ] Moja ocena to 5. Więcej nie dam, bo czytałam lepsze książki, ale polecam.
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2007
ISBN: 978-83-7359-545-3
Ocena: 4.92
Liczba głosów: 33
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
23 XI 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają