Kup książkę [edytuj książkę]

Młodzieńcze Pragnienia (czyli niełatwe narodziny mężczyzny)

Mocno zaskakująca. Lekko, sprawnie i przyjemnie napisana. Kolejna książka seksuologa młodzieżowego, autora poczytnych i szokujących (opartych na faktach z życia wziętych!) powieści obyczajowo-erotycznych: „Sexperymenty” oraz „Facet na wakacje”, a także tomiku nasyconych humorem, satyrą oraz dość specyficzną tematyką wierszy: „Erotyki i świństwa”.

„Młodzieńcze pragnienia”, to książka obyczajowa i psychologiczna, przesiąknięta młodzieńczą erotyką, naiwnością i raczkującym z uwagi na wiek bohatera seksem oraz dojrzewającymi stopniowo emocjami. Opowiada o pogmatwanym dorastaniu nastolatka pozbawionego edukacji seksualnej. Chłopak skupia się głównie na zdobywaniu doświadczeń erotycznych oraz przygodach, przeżyciach i licznych potknięciach związanych z mozolnym i wyboistym docieraniem do dorosłości. Czytelnik ma przy okazji szansę na poznanie zaskakującej wiedzy na temat seksu, jaką młodzież (bez chwili zastanowienia czy zdroworozsądkowej refleksji!) bezkrytycznie czerpie dziś z Internetu. Autor (seksuolog młodzieżowy i wykładowca akademicki) bardzo umiejętnie wplata w tekst powieści przypadki kliniczne, które zna z praktyki zawodowej. Akcja książki rozgrywa się w ciągu kilku lat, podczas kolejnych wakacji, na leśnej działce letniskowej nad jeziorem. Główny bohater dzięki niezwykle atrakcyjnej kuzynce, przechodzi przyspieszoną i mocno nietypową edukację seksualną, prostującą jego błędną wiedzę, przekonania i przypadkowe doświadczenia. Czy uda mu się zrealizować najskrytsze marzenia, jakie w sferze seksu ma niemal każdy, nastoletni chłopak? Zachęcam do ciekawej lektury.
Książka posiada własną stronę internetową:
https://mlodziencze-pragnienia-adam-grodzki.webnode.com/

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 21 I 2020, 19:36:32 (6 miesięcy temu)
0 0
Autor ponownie szokuje i zdrowo zaskakuje czytelnika swą opowieścią. Tym razem już od pierwszych słów prologu, który zaczyna się nieco przerażająco, by potem... Ale poczytajcie sami. Nikomu nie zamierzam psuć przyjemności zapoznania się z tą frapującą lekturą zdradzając co dokładnie dzieje się w tej mini powieści. No i zwróćcie uwagę na okładkę. Idę o zakład, że nie zgadniecie co przedstawia. Wyjaśnienie znajdziecie w książce. Mnie zaskoczyło. Ale ten autor tak ma. Naprawdę lubi szokować odbiorcę. Epilogiem powieści, również. Polecam!
Oceniam książkę na: 5.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Ridero
Rok wydania: 2020
ISBN: 978-83-952813- 4-1
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: abigail32
21 I 2020 (6 miesięcy temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają