Kup książkę [edytuj książkę]

Facet na Wakacje (czyli bóg rozkoszy)

Pikantna i mocno zaskakująca. Przyjemnie i lekko napisana. Kolejna powieść autora książek: „Sexperymenty”, "Przyjaciel do Łóżka" oraz „Młodzieńcze pragnienia”, czyli poczytnych i szokujących historii, zaczerpniętych żywcem z pogmatwanego ludzkiego życia. Autor wydał również tomik śmiesznych, nasyconych satyrą i humorem wierszy: „Erotyki i świństwa”.

„Facet na wakacje”, to nietuzinkowy romans, powieść erotyczna, obyczajowa i psychologiczna w jednym. Akcja rozgrywa się latem, na plaży dla nudystów, nad Bałtykiem. Przy okazji autor (seksuolog i wykładowca akademicki) wprawnie i z dużą kulturą języka, serwuje czytelnikowi sporą dawkę przygód i odkryć związanych z ludzką nagością. Oto para dorosłych, młodych ludzi, odkrywa z niemałym zaskoczeniem, iż oprócz więzi rodzinnych, niespodziewanie poczynają łączyć ją nieprzewidywalne emocje. A także nietypowe, zaskakujące, bardzo zmysłowe pieszczoty prowadzące do seksualnego spełnienia oraz intensywnie narastająca potrzeba wzajemnej bliskości. Stopniowo rodzi się także więź i… uczucie. Lecz zgodnie z obowiązującymi powszechnie kanonami, nie ma przecież na nie miejsca pomiędzy bliskimi krewnymi. Czy sytuacja okaże się rzeczywiście patowa i kompletnie bez wyjścia? Sądzę, że warto się o tym przekonać.
Książka ma własne strony internetowe:
https://facet-na-wakacje-adam-grodzki.webnode.com/
https://ridero.eu/pl/books/catalog/?offset=0&q=GRODZKI+Adam

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 21 I 2020, 19:19:31 (rok temu)
0 0
Z czystym sumieniem polecam tę książkę wszystkim zainteresowanym nietypowymi związkami erotycznymi i możliwościami jakie nieoczekiwanie stwarzają. Ale na pewno nie jest to lektura dla tych, którzy gorszą się przy opisach ciała i nagości, która w tej powieści króluje. Lecz czyż może być inaczej, skoro rzecz dzieje się głównie na plaży nudystycznej, pośród stadka rozleniwionych golasów? Autor jak zwykle szokuje (widać tak ma w swych powieściach). Przez prolog trzeba przebrnąć, ale od rozdziału "Objawienie" nie można się oderwać od lektury. Sprawdźcie sami.
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Ridero
Rok wydania: 2020
ISBN: 978-83-8189-611-5
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: abigail32
21 I 2020 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają