Kup książkę [edytuj książkę]

Notatki przyszłej matki

Lara Stone pracuje w elitarnej szkole w Bel Air. Każdego dnia ma styczność z zepsutymi bachorami i zdecydowanie nie jest gotowa, by mieć coś takiego na własność. Przynajmniej nie teraz. Nie, kiedy jej życie tak świetne się układa, a już na pewno nie, zanim dzięki Tae - Bo osiągnie perfekcyjny rozmiar trzydzieści sześć. Ale mąż Lary ma inny pomysł - domaga się, by zostać ojcem. Pogrążona w smutku przyszła mama nie może powstrzymać łez spowodowanych tyciem i hemoroidami, a przede wszystkim faktem, że jej zawodowa przyszłość spoczywa w rękach nieznośnej nastolatki - córki reżysera filmowego, którą musi wprowadzić do bardzo dobrej szkoły. Risa Green w zabawny, ale i ciekawy sposób opowiada, jak trudna może być ciąża dla współczesnej kobiety, pragnącej robić karierę zawodową, ale zdającej sobie też sprawę z upływającego niebezpiecznie czasu?
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 02 X 2010, 10:20:32 (ponad 8 lat temu)
0 0
Wczoraj wieczorem oglądałam Comedy central i trafiłam na serial pod polskim tytułem: "Projekt dziecko". Tytuł oryginalny jest taki sam, jak tytuł "Notatek przyszłej matki" - "Notes from the underbelly"! Okazało się, że fabuła jest również bardzo podobna, czyli przypadkowo trafiłam na telewizyjną wersję książki, która tak bardzo przypadła mi do gustu ;D
Oceniam książkę na: 4.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Sonia Draga
Rok wydania: 2005
ISBN: 83-89779-21-8
Ocena: 4.16
Liczba głosów: 6
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: ViconiaDeVir
13 IX 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają