Kup książkę [edytuj książkę]

Moonwalk by Michael Jackson. Jedyna autobiografia

Śledzenie oszałamiającej solowej kariery Michaela Jacksona i jego kontrowersyjnego życia prywatnego stało się na całym świecie obsesją milionów fanów i ludzi zainteresowanych życiem gwiazd. Podwójnie platynowe single artysty osiągnęły szczyty list przebojów z prędkością porównywalną tylko z pojawieniem się nieuniknionych plotek na temat jego ekscentrycznego życia prywatnego. I oto, po raz pierwszy w niezwykle szczerej i odważnej książce MOONWALK Michael Jackson łamie zawzięcie bronioną granicę milczenia, która go otaczała.

MOONWALK to książka, w której Michael Jackson dzieli się osobistymi uczuciami względem swoich sławnych przyjaciół, jak Diana Ross, Berry Gordy, Quincy Jones, Paul McCartney, Fred Astaire, Marlon Brando i Katharine Hepburn. Otwarcie mówi o przytłaczającym osamotnieniu z powodu sławy, o swojej pierwszej miłości, o operacjach plastycznych i całej swojej nadzwyczajnej karierze oraz o często dziwnych i niesprawiedliwych plotkach, które go otaczały. Ilustrowana rzadko publikowanymi fotografiami z albumu rodzinnego Jacksonów i zdjęciami z prywatnego archiwum Michaela oraz jego własnoręcznym rysunkiem, wykonanym specjalnie do tej publikacji, książka MOONWALK jest pozostawiającą niezatarte wspomnienia podróżą do głębi serca i duszy współczesnego geniusza muzycznego.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Buchmann
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-7670024-3
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 5
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
05 IX 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają