Kup książkę [edytuj książkę]

Bracia Hardy. W oparach szaleństwa

Frank i Joe, tajni agenci stowarzyszenia Amerykańska Młodzież Przeciwko Przestępczości - wracają!
Ich kolejne wakacje jak zwykle zapowiadają się ekscytująco - bracia właśnie otrzymali informację o niebezpiecznych ekologach knujących coś złego. Chłopcy odpalają swoje motocykle i ruszają w podróż. Na pustkowiu mogą liczyć tylko na siebie, bo przestają działać telefony, wysiada GPS i psują się motory. Na dodatek w pobliżu kręcą się sępy i wilki. A Franka i Joego czeka spotkanie z grupą ekomaniaków!


Pan Franklin W. Dixon nigdy nie istniał! Był natomiast Edward L. Stratemeyer, który "stworzył" braci Hardy i w latach dwudziestych ubiegłego wieku założył grupę pisarzy o wspólnym pseudonimie literackim, opisujących kolejne przygody niesamowitych chłopców. Bracia Hardy to jedna z najpopularniejszych serii dla młodzieży, stanowiąca inspirację dla wielu gier planszowych, programów telewizyjnych i stron internetowych. W 2001 roku, po blisko siedemdziesięciu latach istnienia, cykl - z ponad 50 milionami sprzedanych egzemplarzy - znalazł się na liście bestsellerowych książek dla dzieci, opublikowanej przez czasopismo Publishers Weekly. "W oparach szaleństwa" to drugi tom cyklu. Na podstawie serii powstaje film, w którym dorosłych już braci zagrają Tom Cruise i Ben Stiller.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: WAB
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-7414-667-8
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: ViconiaDeVir
01 IX 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają