Kup książkę [edytuj książkę]

Każdy może zarobić milion

Myślisz o zmianie pracy? A może czujesz, że czas na zmiany i chciałbyś pracować dla siebie? Zarabiasz, ale wciąż nie starcza ci na podstawowe wydatki? Albo urabiasz się po pachy, ale nic i tak nie odkładasz? Żyjesz w poczuciu „dorabiania” kogoś, jednocześnie nie bogacąc się? Pracujesz od kilku lat, ale twoje konto pod koniec miesiąca i tak świeci pustkami? Pora to zmienić! Z pomocą przychodzi ci poradnik „Każdy może zarobić milion” – książka, dzięki której poznasz podstawy drogi do finansowej niezależności. Dowiesz się z niej, jak zmienić swoje myślenie na temat pieniędzy, jak zacząć inwestować – nie tylko w interesy, ale również w siebie, jak stworzyć plan ku drodze do niezależności finansowej. „Każdy może zarobić milion” to przejrzysty poradnik, który obnaża niedoskonałości systemu edukacji oraz uzmysławia brak edukacji w zakresie finansów na poziomie zarówno szkolnym, jak i w domu; pokazuje, w jaki sposób powinniśmy uczyć dzieci, już od najmłodszych lat, finansowej inteligencji, jak czerpać z pozytywnych przykładów innych ludzi, którzy odważyli się być bogaci i jakie teraz czerpią z tego profity. To lektura obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy chcą być w końcu bogaci!
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Zdobyte przez Ciebie wykształcenie lub jego brak nie ma zatem nic wspólnego z odniesieniem finansowego sukcesu."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 11 II 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0


"W swojej książce poruszam temat, który w dzisiejszych czasach elektryzuje niemal wszystkich. Chciałbym podzielić się z Tobą praktycznymi wskazówkami dotyczącymi sfery finansów. Piszę tę książkę w oparciu o własne, ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie, a także niezliczone obserwacje, sytuacje i rozmowy z zamożnymi ludźmi. Opisuję tutaj sposoby myślenia, reagowania i działania ludzi bogatych i biednych. Sposoby te różnią się od siebie diametralnie, a co za tym idzie, efekty również. Chcę pokazać Ci drogę i uniwersalne zasady, które pomogą Ci stać się bogatszym niż jesteś aktualnie, czytając tą lekturę. Zasady, którymi kierują się bogaci są proste i opanowanie ich nie powinno stanowić większego wyzwania."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 11 II 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0


"Rola pieniędzy w życiu jest ogromna. To, jak będzie wyglądało nasze życie, zależy od wielu czynników, wliczając w to również zarabianie pieniędzy. Jest to sfera, która jeśli zostanie dobrze ułożona, wyda błogi owoc w przyszłości lub – w przeciwnym razie – stanie się polem zmagań i trudów."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 11 II 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7900-489-8
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
03 II 2016 (ponad 2 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają