Kup książkę [edytuj książkę]

Jak dostać się do 1% najlepiej zarabiających w czasach kryzysu?

Jeżeli masz mniej niż 40 lat, należysz do pierwszego pokolenia ludzi, którzy nigdy nie otrzymają emerytury. Co więcej, praca, którą wykonujesz dzisiaj za 10 lat przestanie istnieć. Nie wierzysz? Spójrz na placówki bankowe i supermarkety, gdzie ludzi w kasach zastępują automaty. Gdybyś 10 lat temu usłyszał, że przy płaceniu za bułki i mleko będzie Cię obsługiwał robot, nie uwierzyłbyś w to. To co usłysz teraz zszokuje Cię jeszcze bardziej, ale ten sam los czeka przedstawicieli handlowych, marketingowców, księgowych, tłumaczy, analityków finansowych i dziesiątki innych zawodów, które dziś wydają Ci się bezpieczne. Postępująca komputeryzacja wszystkich dziedzin życia powoduje, że czy tego chcesz czy nie, zmiany będą dotyczyć również Ciebie. Jeżeli dziś nie podejmiesz żadnych kroków, za 10 lat dołączysz do rzeszy bezrobotnych, nawet jeśli teraz cieszysz się dobrze płatną posadą wykwalifikowanego specjalisty. W chwili gdy czytasz te słowa istnieją już komputerowi analitycy danych, sieć Domino’s Pizza „zatrudnia” drony w charakterze dostawców pizzy, a w Chinach deweloper budowlany Win Sun wydrukował pierwszy na świecie blok mieszkalny za pomocą gigantycznej drukarki 3D, rzucając blady strach na inżynierów, budowlańców i pracowników fizycznych. Czy dostrzegłeś już fakt, że żyjemy w czasach, w których błyskawicznie zmieniają się reguły gry zwanej „zarabianie pieniędzy”?
Zanim w ogóle pomyślisz o wysokich zarobkach, ważne byś najpierw poznał realia świata w którym niewiarygodny postęp technologiczny, zbiega się w czasie ze wzrostem bezrobocia i nadciągającym załamaniem obecnego systemu finansowego. Telewizja i nagłówki portali internetowych codziennie straszą nas kryzysami strefy euro, kryzysami zadłużenia, kryzysami politycznymi, walutowymi i dziesiątkami innych. Niestety nie jest to już tylko tanie poszukiwanie sensacji, a przedsmak większych zmian, jakie nas czekają i które zdarzały się już wielokrotnie w historii ludzkości.

Pewnie zadajesz sobie teraz pytania: „Czy w takich warunkach będę jeszcze mógł zarabiać godziwe pieniądze i nie martwić się o jutro?” „Czy będę w stanie założyć rodzinę i zapewnić jej członkom życie o jakim marzą”? „Czy będę mógł wykonywać pracę, którą kocham i która przyniesie mi profity?” Zaskoczę Cię, ale odpowiedź brzmi „TAK”. Co więcej na przekór temu co przeczytałeś wcześniej, czasy w których żyjesz są najlepszymi z możliwych, jeśli chodzi o liczbę sposobności do zarobienia dużych pieniędzy. Paradoksem XXI wieku jest to, że oferuje on ocean możliwości, który dla jednej połowy ludzkości pozostaje niewidoczny, a druga część się w nim topi. Tylko kilka procent ludzi potrafi surfować po jego falach, tworząc dobrobyt dla siebie i swojego otoczenia. O tym jak dołączyć do tej grupy ludzi, będzie ta książka.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Twoje dotychczasowe małe szanse na awans wzrosną znacznie i być może wcale nie będziesz musiał zmienić firmy by zarabiać więcej."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 I 2016 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Różnica pomiędzy 10% najzamożniejszych a 1% najbogatszych jest taka, że Ci pierwsi wiedzą jak zarabiać pieniądze, a Ci drudzy wiedzą jeszcze co zrobić by to pieniądze zarabiały dla nich."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 I 2016 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Nie wystarczy dobrze zarabiać. Aby być bogatym, trzeba mieć jeszcze umiejętność zarządzania swoim majątkiem."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 I 2016 (ponad 6 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7900-482-9
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
08 I 2016 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają