Kup książkę [edytuj książkę]

Us

Czy wasi ulubieni hokeiści mogą zakończyć niezwyciężeni swój pierwszy sezon razem?


Po pięciu miesiącach w NHL, napastnik Ryan Wesley bije rekordy w trakcie swojego debiutanckiego sezonu. Żyje swoimi marzeniami o profesjonalnej grze w hokeja i powrotach każdego wieczoru do mężczyzny, którego kocha – Jamiego Canninga, długoletniego najlepszego przyjaciela, który stał się jego chłopakiem. Jest tylko jeden problem: najważniejszy związek w jego życiu jest tym, który jest zmuszony trzymać w ukryciu albo będzie musiał stawić czoła medialnej burzy, która przyćmi jego sukces na lodowisku.

Jamie kocha Wesa. W rzeczywistości, naprawdę tak jest. Ale ukrywanie się jest do bani. Nie takie życie sobie wyobrażał i ciężar utrzymywania ich sekretu ma w tym swój udział. Nie pomaga to, że jego nowa praca nie idzie tak gładko, jakby tego chciał, ale wie, że jest w stanie to znieść tak długo, jak ma przy sobie Wesa. Przynajmniej apartament 10B jest ich azylem, gdzie zawsze mogą być sobą.

Czy aby na pewno?

Kiedy najgłośniejszy kumpel z drużyny Wesa wprowadza się nad nimi, wątki ich starannie utkanego kłamstwa zaczynają się rozplątywać. Czy przez to, że świat zewnętrzny jest zdeterminowany, by uchwycić ich w jak najlepszym ujęciu, Wes i Jamie są w stanie rozwinąć pierwszoligowe umiejętności bycia w związku, jednocześnie będąc na celowniku?


Seria Him

1. Him
2. Us

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
06 XII 2015 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają