Kup książkę [edytuj książkę]

Him

Nie grają w tej samej drużynie. Czy może grają?

Jamie Canning nigdy nie był w stanie zrozumieć, w jaki sposób stracił swojego najbliższego przyjaciela. Cztery lata temu jego wytatuowany, dowcipny, łamiący zasady współlokator odciął się od niego bez słowa wyjaśnienia. Co z tego, że ostatniej nocy obozu hokejowego, gdy mieli po osiemnaście lat sprawy między nimi stały się nieco dziwne. To było tylko małe pijackie głupstwo. Nikt nie zginął.

Największym żalem Ryana Wesleya jest to, że nakłonił swojego bardzo heteroseksualnego przyjaciela do udziału w zakładzie, który przekroczył granice ich relacji. Teraz, kiedy ich drużyny hokejowe z college’u stają naprzeciw siebie w szranki o krajowe mistrzostwo, będzie wreszcie miał szansę na przeprosiny. Ale jedno spojrzenie na jego wieloletnie zauroczenie i ból staje się silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Przez długi czas Jamie czekał na odpowiedzi, ale doszło mu tylko jeszcze jedno pytanie – czy jedna noc seksu może zrujnować przyjaźń? Jeśli nie, to może sześć tygodni? Gdy Wesley zjawia się jako trener na jeszcze jednym letnim obozie, Jamie ma kilka rzeczy do odkrycia o swoim starym przyjacielu… i jedną wielką o samym sobie.

Seria Him

1. Him
2. Us

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4.25
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
06 XII 2015 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają