Kup książkę [edytuj książkę]

Zwierciadło piekieł

Tytuł oryginalny: Mirror
Data wydania: 1988

Ośmioletni Boofuls, śpiewająca i tańcząca gwiazda musicalu, zostaje bestialsko zamordowany przez własną babcię. Pięćdziesiąt lat później scenarzysta Martin Williams wpada na pomysł, by nakręcić film o chłopcu. Żaden hollywoodzki producent nie chce się podjąć realizacji tego projektu. Tymczasem zafascynowany Boofulsem Williams kupuje okazyjnie piękne lustro z jego dziecinnego pokoju, milczącego "świadka" dawnej zbrodni. Od tej chwili wokół Martina zaczynają się dziać rzeczy dziwne i przerażające. Okazuje się, że chłopiec nadal "żyje" w zwierciadle, a każdego, który próbuje zgłębić jego tajemnicę, spotyka okrutna śmierć. Scenariusz Martina zostaje w końcu przyjęty - rolę Boofulsa ma objąć... Boofuls.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Tej nocy śnił, że jest najmniejszym morskim żyjątkiem, skulonym w najmniejszej z muszelek na rozległe plaży, oświetlonej blaskiem księżyca. Czuł pod sobą dotyk piasku, a w ustach smak soli. Słyszał odgłosy wolnych, nieustających konwulsji oceanu, przemieniających skały w głazy, głazy w kamyki, kamyki w pył, dzień za dniem, rok po roku, nawet kiedy nie było nikogo, kto mógłby być tego świadkiem. Odczuwał ogromne przerażenie istoty małej i bezbronnej."
Dodał: dona Dodano: 25 IV 2011 (ponad 9 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Od pewnego czasu planuję sięgnąć po książki Grahama Mastertona, ale w uszach ciągle brzmi mi opinia jednej z koleżanek, która stwierdziła, że jego książki są fajne, ale zazwyczaj źle sie kończą. Autor często uśmierca głównych bohaterów i wogóle zakoń...
Dodano: 30 VIII 2009, 08:47:08 (ponad 11 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 25 IV 2011, 14:43:48 (ponad 9 lat temu)
0 0
Książka ciekawa, jedyne mało w niej przerażenia, strachu.
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2005
ISBN: 83-7359-270-9
Ocena: 4.78
Liczba głosów: 30
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: ShimRei
15 VIII 2009 (ponad 11 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają