Kup książkę [edytuj książkę]

Iść za jego głosem

Historia Tori Ritner to materiał na niejeden film. W książce pt. „Iść za Jego głosem” autorka wspomina swoją drogę do Boga i nawrócenie, którego musiała dokonać z pomocą innych, by wypędzić ze swego życia demona. Od najmłodszych lat, już jako dziewczynka, Tori szukała drogi do Boga. Pragnęła być blisko niego, pisała mu dziecięce modlitwy. Wielu rzeczy jednak nie rozumiała. Na swoje młodzieńcze pytania nie dostawała odpowiedzi ani w domu, ani w kościele, ani na lekcjach religii. Brak odpowiedniego wsparcia duchowego spowodował, że na ponad trzydzieści lat oddała się okultyzmowi, magii, spirytyzmowi – w których szukała odpowiedzi na dręczące ją pytania. Dopiero, gdy sama potrzebowała pomocy, odnalazła drogę do Boga. Drogę, która okazała się jedyną Prawdą i Miłością. „Iść za Jego głosem”, to świadectwo, które powinieneś poznać, jeśli właśnie stoisz na rozstaju dróg.
/Wydawnictwo Psychoskok/

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Drogi czytelniku, napisałam to świadectwo, by podzielić się z Tobą swoją drogą do Pasterza, który stał się dla mnie jedynym drogowskazem do Boga. Drogą do kogoś, o kim wiedziałam od dziecka, jednak go nie znałam. Drogą pełną odstępstw, doświadczeń, które zapewne nie będą obce również i Tobie. Drogą prób i błędów w zrozumieniu istoty Boga i w poszukiwaniu o nim prawdy."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 X 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Teraz z perspektywy czasu łatwiej jest mi zrozumieć, dlaczego, Bóg w moim życiu pozwalał na cierpienie, dopuszczał, bym doświadczyła mocy złego, tak mocno, że wydawałoby się, iż nie będę w stanie się od tego wyzwolić. Dopiero teraz wiem, że to wszystko, co wydarzyło się w moim życiu, miało sens i logikę. Bóg chciał, bym poznała życie w ciemności, a ponieważ znał moje serce - wiedział, że pewnego dnia usłyszę cichutki głos Ducha Świętego i otworzę drzwi serca na jego Słowo"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 X 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Wolność, jaką uzyskałam modlitwą w trakcie walki duchowej (w katolicyzmie takie walki nazywane są egzorcyzmami), sprawiła, iż moje życie zmieniło się diametralnie. „Iść za Jego głosem” to świadectwo mojego nawrócenia, poznawania i odkrywania Boga"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 X 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788379001972
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
08 X 2014 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają