Kup książkę [edytuj książkę]

Jednostka Tandem

Dziennikarka Sadie Thomas decyduje się przygotować materiał o prostie-borgach, Sztucznej inteligencji używanej dla przyjemności. W próbie zdobycia większej ilości informacji, dostaje się pod przykrywką do burdelu prostie, jako jedna z nich prostie.
Unika zauważenia przez potencjalnych klientów dzięki przecenionemu chipowi Nie-Patrz-Na-Mnie, dopóki nie ulega on awarii i przyciąga uwagę dwóch górników, którzy okazują się detektywami z wydziału obyczajówki, Starej Ziemi, Davidem, Blakely’em i Christianem Holsteinem.
Przybyli do Pałacu Prostie by prowadzić śledztwo w sprawie nielegalnego użycia ludzkich mózgów, zdobytych na niewinnych kolonistach i umieszczonych w prostie-borgach by minimalizować koszty.
Tym, czego detektywi nie oczekiwali, jest znalezienie kobiety, która mogłaby być wszystkim, czego pożądają. Detektywi nie są sobie po prostu bliscy, ale są częścią całości, dzięki chipowi tandemującemu, który mają wszczepiony. Ten chip sprawia, że możliwe jest dla nich dzielenie się emocjami, wspomnieniami i pragnieniami i wymaga by znaleźli partnerkę, która będzie chciała przyjąć ich obu.
Żeby było jeszcze trudniej, rzadko można znaleźć taką kobietę, ponieważ takie połączenie powoduje przeładowanie sensoryczne. Detektywi muszą podjąć się zadania przekonania konserwatywnej Sadie, że kochanie dwóch mężczyzn jest właściwe

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dragon969
09 VI 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają