Kup książkę [edytuj książkę]

Szukając jutra

Dla Damiana bohatera powieści „Szukając Jutra” jedyną nadzieją na wyjście z tego piekła jest jego ukochana Alu. To ona trzyma go przy życiu i dodaje otuchy w trudnych momentach jego życia. Niestety ich miłość zostaje wystawiona na ogromną próbę. Czy uda im się ją przetrwać? Sprawę komplikuje fakt, że ich związek nie należy do łatwych i nie chodzi tylko o rozdzielenie przez wojnę. Młodzi pochodzą z dwóch różnych światów. A kiedy nieuchronnie nadchodzi jesień życia, Damiana po raz kolejny dopada pustka, uważa, że przegrał swoje życie, że nie znalazł tego, czego szukał, bo przez cale życie szukał tak naprawdę złudzenia o lepszym jutro. Mówi się, że: „Zaćmienie życia nadchodzi, gdy bolesne wspomnienia górują nad marzeniami lepszego jutra” ale czy rzeczywiście tak było w przypadku Damiana?
http://autorzy365.pl/ksiazka/1794/szukajac-jutra

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Miłość jest cnotą, największą na świecie! Nie należy się przed nią bronić, chować czy uciekać! Bo czy mądra jest ucieczka przed czymś, co jest prawe, szlachetne, bądź sprawiedliwe? Oczywiście, że nie! Jest to nie tylko niemądre, ale wręcz bezsensowne."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 16 X 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Nie!!! Miłość to nie przedmiot, nie można jej ani sprzedać, ani kupić, ani także zjeść! Nie można jej również nająć czy wyrzucić!"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 16 X 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788379000715
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
16 X 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają