Kup książkę [edytuj książkę]

Podszepty pychy. Opowiadania

Autorka książki pt. „Podszepty pychy” już w szkole średniej przejawiała zainteresowanie literaturą. Pisała opowiadania głównie z pasji i dla przyjemności. Debiutowała w 1995 r. opowiadaniem Siła kamiennego lwa w konkursie literackim, organizowanym przez wrocławską redakcję „W kręgu Kieszkówki”. Od tego czasu nadal uczestniczy w konkursach literackich. Dwukrotnie zdobyła pierwszą nagrodę, wielokrotnie nagrodzona wyróżnieniem. W 2008 r. opublikowano jej opowiadanie Nowina w pracy zbiorowej pt. Baśnie i legendy o Płocku. Drugą pasją jej życia są dalekie podróże, z których czerpie literackie inspiracje.
Postacie Podszeptów pychy zostały ukazane nieco z innej perspektywy, pozbawione swoich korzeni, nie mają punktu odniesienia dla wartości, które powinny przyświecać im w życiu. Ograbione z własnej tożsamości, nieświadomie pozwalają, aby ktoś nimi sterował, określał im treść i jakość egzystencji. W zamian zostają przypisani do określonych stref, domen i wyznacza im się indeksy przydatności.
http://autorzy365.pl/ksiazka/3161/podszepty-pychy-opowiadani...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Helios znalazł się tu z jednego powodu. Został posłany w to miejsce, aby wytłumaczyć całej zbiorowości ludzi rozmnożonych naturalnie, których świadomość zatrzymała się w świecie przed „Burzą magnetyczną”, że odtąd będą żyć inaczej, na dodatnim poziomie innowacji"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 XI 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Spostrzegł pytające spojrzenie Heliosa, pozostałe dwa klony dźwigały z podłogi bezwładne ciało Stworzyciela. Z neutralnym wyrazem twarzy wskazał komorę OMEGA. Stworzyciel został zutylizowany bez chwili wahania. Dominujący poszukiwał nadal, każdy otwarty obraz ukazywał ten sam rodzaj zniszczenia. Jego palec uderzał i uderzał w szklaną taflę ekranu, penetrował wirtualnie całą powierzchnię globu. W końcu natknął się na poruszające się ludzkie postaci, nie była to liczna populacja…"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 XI 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Przykurczony człowieczek ocknął się i odruchowo przycisnął żądany klawisz na swoim ultrabooku.
– Rozszerzmy nasz profil o sekcję upodobań konsumenta, a nasza w tym głowa, jakie będą te upodobania! – Uniósł się zniecierpliwiony głos z ikony po prawej stronie ekranu.
– Idziesz w dobrym kierunku – pochwalił mentor.
– Ale…
– Upodobania klientów to właściwy grunt, ale przy braku ostrożności, może okazać się dość grząski. Nie możemy zapominać o tym, że jeśli będziemy klientowi ostentacyjnie wmawiać, jakie ma upodobania, to może się zachować przekornie i zignorować nas. Należy podejść do tego tematu bardzo profesjonalnie"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 08 XI 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788379001156
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
08 XI 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają