Kup książkę [edytuj książkę]

Serce i magia

„Serce i magia” to książka, która wciąga już od pierwszych stron. Głównym wątkiem jest misja ratowania świata, lecz na tym tle powstaje wiele różnych ciekawych i zabawnych sytuacji. Głównymi postaciami są trzy siostry - czarownice, które chociaż mają liczne wady są szorstkie w obejściu i zawsze mówią to, co myślą zdobywają od razu sympatię czytelników. Używany przez nich język często jest motorem komicznych sytuacji, co sprawia, że książkę czyta się lekko i przyjemnie.

Trzy siostry czarownice w połowie wiedźmy i w połowie wróżki żyją w krainie zwanej Zargarią zlokalizowanym pomiędzy światem ludzi a bezmiarem kosmosu. Głównym wątkiem fabularnym jest misja Natana (syna wiedźmy Wichory i wodnika) i ocalenie znanego bohaterom świata. Czarownice mają w tej misji swój ogromny udział. Znacząco wpływają na życie i rozwój tej krainy. Zargaria od lat rywalizuje ale też sympatyzuje ze światem kosmosu, którego nie kwestionowany władca zakochał się w jednej z sióstr poświęcając władzę i rodzinę. Niestety ta miłość kończy się dla niego więzieniem. Największym magiem Zargarii jest czarodziej Bachura, któremu jego fałszywa natura nie przysparza przyjaciół. Jedną z równie oryginalnych postaci jest wróżka Utuja, która odgrywa szczególną rolę w przyrodzie, bowiem każdego roku obdarowuje ptaki głosem specyficznym dla ich rodzaju.
http://autorzy365.pl/ksiazka/878/serce-i-magia

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788379000692
Ocena: 3.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
04 IX 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają