Kup książkę [edytuj książkę]

Projekt Omega

Rok 2067 miał być pamiętną datą w historii ludzkości – projekt Omega właśnie miał się rozpocząć.
Ośrodek Badań Naukowych Nad Zdrową Żywnością – pod tą oficjalną nazwą, w pobliżu jeziora Michigan, kryje się tajne, ściśle strzeżone laboratorium amerykańskie.
Praca naukowców plaga na obserwowaniu każdego kroku „obiektów”, którymi są cztery pary, a dokładniej młode małżeństwa spodziewające się pierwszego potomka. Ludzi wytypowani według ścisłych kryteriów, odpowiednie pochodzenie, wykształcenia, warunki fizyczne i psychiczne, okazy zdrowia. Niespodziewanie tuż przed uruchomieniem tego ważnego projektu, „obiekty” zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach, co stawia całą misję pod znakiem zapytania. Podobnie jak poprzedni projekt o nazwie Alfa , ten też miał zakończyć się fiaskiem – sabotaż czuć było na kilometr.
David i jego ciężarna żona Monique budzą się pewnego ranka przekonani, że biorą udział w jakimś kiepskim reality show – znajdują się w zupełnie obcym miejscu…
Przerażenie zaczynają szukać pomocy, jednak okazuje się, że znaleźli się w jakimś bezludnym miejscu, pięknym, lecz przerażającym jednocześnie.
Obserwowani przez badaczy zapoznają się z nową rzeczywistością, traktują to jak przygodę lecz za kilka dni zaczną normalne życie, stając się rdzennymi mieszkańcami DE2.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Śmierć tych ludzi stanowiła dla niego rodzaj ofiary, którą musiała ponieść cała ludzkość. W jego rozumieniu, gdyby tego nie uczynił, to jutro, za tydzień lub też za kilka lat ludzie zapłaciliby za ten eksperyment znacznie więcej. Byłby to ogromny koszt, na który być może nie byłoby stać całej planety."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 11 II 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0


"- Dziękujemy ci Ojcze Wszechświata - zaczęli odmawiać modlitwę dziękczynną - za ten dzień, za wiarę, którą nas obdarzasz, za miłość, miłosierdzie i technologie, którymi dzielisz się z nami."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 11 II 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Czas spędzony blisko wody, dawał osobom wtajemniczonym w arkana projektu wytchnienie i pozwalał choć na moment zapomnieć o niecodziennej pracy. Woda dawała ukojenie."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 11 II 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7900-513-0
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
11 II 2016 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają