Kup książkę [edytuj książkę]

Madziarek część I

Życie napisało dla niej scenariusz bez happy endu. Rak zaatakował w najpiękniejszym, wydawałoby się, dla niej momencie, kiedy ponownie zostaje mamą. Rafał- mąż Magdy, po jej śmierci, musi zmierzyć się z ogromnym bólem i na nowo malutkimi kroczkami poukładać swoje życie. Jest to niebywale trudne i zupełnie nowe dla niego doświadczenie. Dlatego, aby stanąć twarzą w twarz z własnym cierpieniem, pisze miesiąc po miesiącu list do swojej zmarłej małżonki, w którym uzewnętrznia głęboko schowane emocje. Próbuje z nią nawiązać swego rodzaju dialog. Powstaje pamiętnik, w którym odkrywa przed nią, swoje prawdziwe oblicze - na co dzień skrywane przed rodziną. Zupełnie tak, jakby żył w dwóch całkiem odmiennych światach.
Książka robi ogromne wrażenie, gdyż porusza nasze serca i skłania do refleksji nad własnymi relacjami w rodzinie, nad własną postawą. Niewątpliwie jest jeszcze bardziej poruszająca, gdy pomyśli się, że oparta została o prawdziwe przeżycia.
http://www.ebooki123.pl/madziarek-czesc-i_p264

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Nasze/moje życie toczy się dalej, ale wyjątkowo mało z niego czerpię. Życie w obliczu choroby, takiej choroby, jest mało radosne:("
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 20 VIII 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Jestem już po 4 chemioterapii, samą chemię znoszę dobrze, ale później nie jest już tak kolorowo. Ostatnio miałam taka anemię, że nie miałam siły zwlec się z łóżka, później tradycyjnie przypętała mi się gorączka i spędziłam prawie 2 tygodnie w łóżku. Dzięki Bogu, że są rodzice, bo nie wiem, jak zajęłabym się dziećmi."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 20 VIII 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-087-6
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
20 VIII 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają