Kup książkę [edytuj książkę]

Pozostań sobą

Myra Lipinsky, stara panna z wyboru, ma pięćdziesiąt jeden lat i jest dosyć zadowolona ze swojego spokojnego życia. Po latach pracy na oddziale intensywnej opieki przenosi się do agencji zatrudniającej pielęgniarki środowiskowe. Doskwiera jej samotność. Gdy jej nowym pacjentem zostaje Chip Reardon, niegdyś kolega ze szkoły średniej, bożyszcze dziewcząt, w którym sama się podkochiwała, jej świat się zmienia. Chory na raka Chip zrezygnował z kuracji i wrócił do rodzinnego miasta, żeby spędzić tu resztę życia. Nieoczekiwanie Myra i Chip odnajdują się po latach.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Abstrakcje są realne, a czas jest kłamstwem, nie da się go zmierzyć, jeżeli jedna chwila może pomieścić wszystko. Możesz pragnąć życia, a wybierasz śmierć; możesz pragnąć śmierci, a wybierasz życie. Co nas tu właściwie trzyma? Nić, którą rwie podmuch wiatru. Nić, której nie da się zerwać."
Dodał: edziulka Dodano: 29 III 2013 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Wszyscy bierzemy jakieś narkotyki, dziecino. Tylko wybieramy różne rodzaje. Niektórzy siedzą w kościele ze ściśniętymi tyłkami. Niektórzy przez całe życie kupują gówno. Ale wszyscy, możesz być tego pewna, dziewczyno, wszyscy się znieczulamy. Tak to już jest."
Dodał: edziulka Dodano: 29 III 2013 (ponad 6 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Bertelsman Media
Rok wydania: 2002
ISBN: 8373113835
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: edziulka
27 III 2013 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają