Kup książkę [edytuj książkę]

Wszystkie odcienie czerni

Niezwykła, mocna i bezpruderyjna opowieść o pożądaniu, seksie, miłości, prawdzie i zbrodni. Znakomity thriller erotyczny jakiego w Polsce jeszcze nie było!
Anna, żona wziętego prawnika i matka dwójki dzieci, wdaje się w płomienny romans z tajemniczym biznesmenem Oskarem. Nieoczekiwana namiętność przywołuje niechciane wspomnienia i prowadzi do dramatycznego finału w mrocznym świecie wielkiego biznesu. Na tle naszej współczesności rozgrywa się dramat kobiety, która dla miłości zaryzykowała szczęście i znalazła się w śmiertelnej pułapce.
Ilona Felicjańska jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej znanych polskich modelek, zdobywczynią tytułu Wicemiss Polonia, prezenterką telewizyjną, przyciągającą uwagę mediów celebrytką. Jej skandalizująca powieść jeszcze przed premierą wywołała poruszenie w środowisku polskiego showbiznesu. Kiedy jednak opadły emocje, okazało się, że to po prostu świetna książka.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 04 VIII 2013, 22:55:41 (ponad 5 lat temu)
0 0
(21 VII 2013 - 3 VIII 2013)

Czytałam e-booka.
Mimo że słownictwo nieco bogatsze niż w "Greyu", szału nie robi. Raczej mnie nie wciągnęła, doczytałam ją, bo akurat nudziłam się w autobusie i chciałam już ją skończyć. Nie wzbudziła we mnie wielkich emocji. Nie sądzę żebym po miesiącu nadal pamiętała o czym była. Cieszę się, że wygrzebałam ją gdzieś w internecie i nie straciłam pieniędzy na zakup, bo denerwowałoby mnie samo patrzenie jak kurzy się na półce i zajmuje miejsce.
Oceniam książkę na: 2.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Akurat
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7758-347-0
Ocena: 4.33
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: 174cm
16 I 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają