Kup książkę [edytuj książkę]

Szpital

Veronika Lundborg i Claes Claesson pobierają się wreszcie po wielu latach znajomości, a córka Veroniki, Cecilia, wprowadza się do pierwszego własnego mieszkania. Kiedy wydaje się, że wszystko idzie jak najlepiej, rodzina zostaje poddana ciężkiej próbie. W spokojnej dzielnicy willowej, na wracającą z przyjęcia Cecilię napada nieznany sprawca. Dziewczyna odnosi ciężkie obrażenia i trafia do szpitala. Podczas gdy Veronika czuwa przy łóżku Cecilii, Claes opiekuje się ich małą córką Klarą, która właśnie zaczyna przedszkolną edukację.

Pewnego popołudnia telefonuje do niego zaniepokojona sąsiadka.
Jej mąż, który przed kilkoma dniami pojechał na badania do szpitala w Lund, przepadł bez śladu. Kiedy Claes Claesson we współpracy z policją w Lund próbuje zgłębić przeszłość mężczyzny, miastem wstrząsa kolejna tragedia. Koleżanka Cecilii zostaje znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Czy między tymi przestępstwami jest jakiś związek? Co dzieje się w kręgu młodych lekarzy, w którym obracała się zarówno Cecilia, jak i jej koleżanka. Odpowiedź na te pytania kryje się w labiryncie szpitalnych korytarzy...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 20 II 2014, 16:03:19 (ponad 5 lat temu)
0 0
Czytam od 17 VI 2013. Na razie bardzo odpowiada mi szata graficzna i czcionka

----
2014.02.20

Trochę to trwało. Można powiedzieć, że 'zmęczyłam' tę książkę. Nie za bardzo mnie wciągnęła ta historia - nie wiem, może to dlatego że jest to część serii (nie wiedziałam o tym, kiedy kupowałam książkę, a skusiłam się, bo kosztowała mnie jakieś 7,50 zł w promocji). Nie mogłam się skupić czytając - na pewno nie polecam czytać tego tak na raty, jak ja to zrobiłam. W dodatku obcobrzmiące nazwy ciągle mi się myliły.

I jeszcze uwaga dotycząca tłumaczenia:
Myślałam, że jeśli ktoś tłumaczy książki, to na języku polskim się zna i wie, że można coś 'brać na tapet' (czyli stół do obradowania), a nie 'na tapetę' (bo i po co).
Oceniam książkę na: 3.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7799-583-9
Ocena: 4.25
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: mkmd1
20 IX 2012 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają