Kup książkę [edytuj książkę]

Zdrada

Tallie, w wieku zaledwie 39 lat, jest wziętą reżyserką, spełnioną kobietą, matką, od czterech lat żyje w szczęśliwym związku z Huntem, producentem filmowym. Przygotowując się do kolejnej filmowej produkcji, przypadkiem odkrywa, że ktoś ją okrada. Okazuje się, że w ciągu zaledwie czterech lat z jej konta zniknął milion dolarów. Oddana asystentka Tallie, Brigitte, oskarża Hunta, obwiniając go nie tylko o kradzież, ale też o zdradę. Ale prawda jest bardziej skomplikowana. Do jej rozwikłania potrzebna jest prywatna detektyw i agent FBI. Okazuje się, że wszyscy, którym Tallie ufała, zawiedli ją. By poznać ich prawdziwe oblicze i złapać złodzieja, kobieta musi podjąć ryzykowną grę…

Świat Książki, 2012

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 16 IV 2014, 10:47:49 (ponad 4 lat temu)
0 0
"Zdrada" to opowieść o tym, że nikomu tak naprawdę do końca nie można ufać i, że nikomu nie znamy, mimo że wydaje się nam, iż wiemy o kimś już wszystko. Podobał mi się w tej książce wątek kryminalny, te wszystkie tragedie, które spadły na główną bohaterkę, szkoda tylko, że wszystko skończyło się tak szczęśliwie, ale spodziewałam się tego i czuje, że wszystkie książki autorki mają szczęśliwe zakończenie. Powieść dobra, ale nie jest to nic wyjątkowego.
Oceniam książkę na: 4.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7799-817-5
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
04 IX 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają