Kup książkę [edytuj książkę]

Furia

Thriller medyczny, którego tematyka dotyka najnowszych odkryć z dziedziny neurobiologii i neuropsychologii. Dla fanów takich autorów jak Michael Crichton, Tess Gerritsen i Jean-Christophe Grange. Markus Schulte Von Drach, z wykształcenia biolog, jest dziennikarzem specjalizującym się w zagadnieniach z dziedziny nauk ścisłych i polityki. "Furia" jest jego debiutem literackim.

---------------------------------------
Tytuł oryginału: Furor

Czy ludzkie wspomnienia można zapisać poza mózgiem? Znany naukowiec Christian Raabe, zajmujący się badaniami mózgu, ginie w zagadkowych okolicznościach – jego czaszka ulega zmiażdżeniu. Syn Christiana, Sebastian, nie wierzy w oficjalną wersję wypadku – jest przekonany, że było to morderstwo. Grzebiąc w przeszłości ojca, odkrywa, że przed kilkunastoma laty uczestniczył on w pewnym eksperymencie. Po przyjęciu testowanych leków grupa naukowców i żołnierzy, (do której należał ojciec) wymordowała mieszkańców wioski w Sudanie, a sprawie ukręcono łeb. Podobne wydarzenie z udziałem Bundeswehry miało miejsce rok wcześniej – śledztwo jest w toku. Co wiąże te dwie tragedie? Czy w armii działa tajna organizacja prowadząca eksperymenty z ludzkim mózgiem?

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2007
ISBN: 978-83-7359-543-9
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: amso
23 VII 2012 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają