Kup książkę [edytuj książkę]

Potęga teraźniejszości

"Jest to książka nie tyle mówiąca o oświeceniu, co prowadząca do oświecenia; adresowana do tych, którzy nie tylko chcą się dowiedzieć czegoś o poszukiwaniu prawdziwego JA, ale do tych, którzy pragną je odnaleźć. Można ją polecić każdemu kto wkracza na duchową ścieżkę i potrzebuje przewodnika." - o. Jan M. Bereza OSB, Opactwo Benedyktynów w Lubiniu
"Odkrywanie samego siebie i dochodzenie do źródła samopoznania to droga wiodąca przez całe nasze życie. Wypełnione jest ono doświadczeniem, które nas wzbogaca i pozwala poszerzać naszą świadomość. Książka Potęga teraźniejszości jest dla mnie mapą z drogowskazami, znakami, symbolami prowadzącymi do samopoznania i przeżywania życia tu i teraz, w danym momencie - jedynym i niepowtarzalnym. To książka, z którą jestem na co dzień, którą czytam i kontempluję, do niej wciąż powracam.
Czytanie jej przypomina odgrywanie roli teatralnej na nowo; z inną publicznością, z odmiennym nastrojem, nieoczekiwanymi wydarzeniami oraz każdorazowo zmieniającą się energią. Jest wszak jeden stały element - CIEKAWOŚĆ ODKRYWANIA! Jeśli chcesz pracować nad sobą, jeśli pragniesz stanąć przed lustrem i powiedzieć: "To ja kieruję własnym życiem, ja odpowiadam za swoje stany emocjonalne, ja dokonuję wyborów tu i teraz" - to przeczytanie tej książki będzie właściwym, pierwszym krokiem w tym kierunku!" - Katarzyna Figura
"Aikido, podobnie jak inne sztuki walki i niebezpieczne sporty wymaga koncentracji, wejścia w "tętniącą życiem sferę, w której nie ciąży czas, problemy, myślenie czy brzemię osobowości".
Polecam. Fascynująca i inspirująca lektura." - Jacek Wysocki - mistrz aikido (7 dan)
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Nic prawdziwego nigdy nie umarło - tylko nazwy, formy i złudzenia."
Dodał: Kasumi Dodano: 07 IV 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Porażka tkwi utajona w każdym sukcesie, a w każdej porażce kryje się sukces."
Dodał: Kasumi Dodano: 07 IV 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Stres powstaje, kiedy jesteś 'tu', ale wolałbyś być 'tam', lub będąc w teraźniejszości, chcesz przenieść się w przyszłość. Stąd rozdarcie wewnętrzne."
Dodał: Kasumi Dodano: 07 IV 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Galaktyka
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 5
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Kasumi
05 I 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają