Kup książkę [edytuj książkę]

Co, do diabła, on ma na myśli?

Inteligentny, pełen humoru i życiowej mądrości przewodnik po… męskim umyśle i emocjach. Autorka rozmawiała z wieloma mężczyznami, którzy wyjaśniają, czemu postępują tak a nie inaczej. Czytelniczka dowie się, m.in.: co on sobie pomyśli, jeśli prześpię się z nim na pierwszej randce? Dlaczego jest zaborczy, mimo iż wcale mu na mnie aż tak nie zależy? Co to znaczy, że nie chce mnie nazywać swoją dziewczyną? Dlaczego histertyzuje, kiedy zostawiam swoje drobiazgi w jego mieszkaniu? Więcej niż zabawa!

Źródło: http://www.empik.com/co-do-diabla-on-ma-na-mysli-strimpel-zo...
Źródło okładki http://www.empik.com/co-do-diabla-on-ma-na-mysli-strimpel-zo...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Facet musi się za Tobą uganiać. Tak jak biegacze długodystansowi kochają wyzwanie, jakie stanowi maraton, tak też mężczyźni kochają kobiety, których nie mogą mieć, a przynajmniej nie bez walki."
Dodał: Nathalie Dodano: 31 V 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0


"...faceci chcą mieć wszystko na raz: inteligentną kobietę, która się nimi opiekuje z oddaniem, a przy tym jest kusząca i pachnie różami. Chcą mieć w domu przyjaciółkę, która ich uwielbia, sami zaś próbują się dobierać do innych kobiet. Taka fajna koncepcja zabezpieczenia się z każdej strony."
Dodał: Nathalie Dodano: 28 V 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 01 VI 2012, 09:43:36 (ponad 6 lat temu)
0 0
Zetknęłam się już z kilkoma poradnikami o zbliżonej tematyce, czyli w kwestii relacji damsko- męskich, związków itp. i niestety muszę przyznać, że jest to jedna ze słabszych pozycji jakie czytałam. Po samym tytule spodziewałam się ciekawych i cennych wskazówek, a w rzeczywistości niewiele ich uzyskałam. Dla mnie średnia, może tez dlatego,że podejście autorki do tworzenia związków jest mi kompletnie obce.
Oceniam książkę na: 3.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-247-2452-9
Ocena: 3
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Nathalie
25 II 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają