Kup książkę [edytuj książkę]

Burza

Tempest
Jest rok 2009. 19-letni Jackson Meyer jest normalnym facetem… studiuje, ma dziewczynę… i może przenosić się w czasie. Ale to nie jest tak jak na filmach – nic się nie zmienia w teraźniejszości po jego skokach, nie ma żadnych zagadnień z continuum albo uszkodzonych kondensatorów niestabilności – to tylko nieszkodliwa zabawa.

Tak jest… do czasu gdy nieznajomi „dobierają się” do Jackson’a i jego dziewczyna, Holly, zostaje śmiertelnie postrzelona podczas ich walki. W panice, Jackson skacze dwa lata do tyłu, do roku 2007 … ale ten skok nie jest taki jak poprzednie. Teraz utknął w 2007 roku i nie może powrócić do przyszłości.

Zdesperowany, by jakoś wrócić do 2009 roku aby uratować Holly… lecz nie zdolny, by powrócić do prawowitego roku, osiada w 2007 i poznaje swój dar.

Nie mija dużo czasu a nieznajomi, którzy zastrzelili Holly w 2009 już szukają Jackson’a w przeszłości i tych „Wrogów Czasu” nic nie powstrzyma przed rekrutacją potężnego, młodego podróżnika w czasie. Dołącz… albo giń.

Składając w całość fakty na temat jego ojca, „Wrogów Czasu” i samego siebie, Jackson musi zdecydować jak daleko jest skłonny posunąć się by ratować Holly…. i prawdopodobnie cały świat.

Trylogia Burza:

1. Burza
2. Vortex
3. Timestorm

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Okej, to prawda – potrafię podróżować w czasie. Ale zapewniam was, że nie jest to takie ekscytujące, jak mogłoby się wydawać. Nie mogę cofnąć się o te kilkadziesiąt lat i zabić Hitlera."
Dodał: martynag1990 Dodano: 23 VI 2012 (ponad 6 lat temu)
+14 0


"Rozumiem, dlaczego ktoś taki jak Adam jest obsesyjnie zafascynowany tym, co potrafię, ale ja sam nie uważam swojej umiejętności za jakąś supermoc. Jestem wybrykiem natury. W dodatku nieco niepokojącym."
Dodał: martynag1990 Dodano: 23 VI 2012 (ponad 6 lat temu)
+11 0


"Jak romantycznie…nie wierzę, że pierwszą rzeczą, na jaką spojrzałeś, były jej oczy."
Dodał: martynag1990 Dodano: 23 VI 2012 (ponad 6 lat temu)
+9 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Myślicie, że jest szansa by kolejne dwa tomy pojawiły się po polski? O ile wiem Burza u nas miała premierę w 2012, co nie rokuje za dobrze.... A z chęcią poczytałabym o kolejnych przygodach Jacksona.
Dodano: 08 VII 2016, 20:02:07 (rok temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Bukowy Las
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-62478-66-8
Ocena: 5.41
Liczba głosów: 6
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dzz14
28 VI 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają