Kup książkę [edytuj książkę]

Riley Bloom: Aura

Radiance

Opis

Aura to pierwsza część nowej serii adresowana do młodszych nastolatek. Poprzez postacie bohaterów oraz motywy nawiązuje do bestsellerowego cyklu „Nieśmiertelni”.

Riley Bloom zostawiła siostrę, Ever, w świecie żywych, a sama przeszła mostem na drugą stronę - Tu, gdzie zawsze jest Teraz. Riley i jej pies, Maślanka starają się zadomowić w nowej rzeczywistości. Tymczasem życie po śmierci nie ma nic wspólnego z czasem wolnym; Riley ma sporo pracy. Zostaje Łowcą Dusz, a w tajniki tej pracy wprowadza ją tajemniczy Bodhi. Właśnie z nim Riley wraca na ziemię, by wykonać pierwsze zadanie. Czeka na nich Promienny Chłopiec, którego już wielu Łowców Dusz próbowało przeprowadzić go na drugą stronę, lecz jak dotąd bezskutecznie. Czy uda się to Riley?

Seria Riley Bloom:

1. Aura
2. Lśniąca pułapka
3. Dreamscape
4. Whisper

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Czasami trzeba działać samodzielnie. Czasami trzeba robić to, co w głębi duszy uważamy za słuszne."
Dodał: Renelice Dodano: 10 VI 2012 (ponad 8 lat temu)
0 -1


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Zastanawiam się nad zakupem tej książki ale nie mam pojęcia czy warto? Czytał może juz ją ktoś?? Jeśli tak napiszcie co o niej sądzicie?? z góry dzia:-)
Dodano: 25 VI 2011, 19:57:28 (ponad 9 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 29 IV 2014, 19:56:39 (ponad 6 lat temu)
0 0
Szybko sie czyta. Uwinęłam sie w dwie godzinki chyba. Pomysł ciekawy, ale uważam, że o wiele by było gdyby nasza bohaterka była starsza. Możnaby dodać więcej emocji trochę. Nie podoba mi się to, że Polacy przetłumaczyli imię psa. Teraz to strasznie głupio brzmi. Riley i jej pies Maślanka. Ta, jasne. Uważam też, że książka mogła być dłuższa. W książce chyba dzieją się tylko trzy akcje. Czyli pierwsza dusza jaką Riley zaprowadziła do Tu i Teraz, dusza którą zaprowadził, bodajże Bohdi, i to latanie nad Londynem. Tyle, oto cała książka. Dla mnie po prostu jest za dziecinna, bo od dziecka czytałam bardzo długie i dobrze pisane książki i przy tych, które czytałam ta wydaje się amatorska. Ale 12-latką i 13-latką polecam
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-245-9012-4
Ocena: 4.46
Liczba głosów: 15
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: elena18
16 V 2011 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają