Kup książkę [edytuj książkę]

My Life As A White Trash Zombie

Angel Crawford jest frajerką.
Żyje ze swoim ojcem alkoholikiem na bagnach w południowej Luizjanie, rzuciła liceum, ma nawyk łykania pigułek i kryminalną kartotekę, została wyrzucona z większej liczby miejsc pracy niż potrafi policzyć. Teraz jest na okresie próbnym za przestępstwo. Wygląda na to, że Angel nigdy nie będzie w stanie wyjść na prostą.
Dzieje się tak, do dnia kiedy budzi się w szpitalu po przedawkowaniu środków przeciwbólowych. Angel pamięta że brała udział w strasznym wypadku samochodowym, ale nie ma ani śladu zadrapania. Aby dodać do tajemniczości, otrzymuje anonimowy list informujący ją, że czeka na nią praca w kostnicy - i jest to oferta, której nie ma odwagi odrzucić.
Zanim dowie się o co chodzi, ma do czynienia z ogromnym naciskiem ze strony pewnego napakowanego zastępcy i zupełnie nowym uzależnieniem: przytłaczające pragnienie mózgu. Plus, jej kostnica zapełnia się z ofiarami seryjnego mordercy, który ścina głowy swoim zdobyczom - dokładnie kiedy jest najgłodniejsza!
Angel będzie musiała szybko dorosnąć, jeśli chce zachować tę pracę i pozostać w jednym kawałku. Bo jeśli tego nie zrobi, będzie martwym mięsem.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
18 IV 2011 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają