Kup książkę [edytuj książkę]

Łowcy Gildii: Archangel's Blade

Bestselerowa autorka Nalini Singh, powraca w cieniach śmiercionośnego lecz pięknego świata, gdzie anioły sprawują władzę, wampiry służą i jedna łowczyni by przeżyć musi przebić się przez mrok…

Ucięte głowy oznaczone przez charakterystyczny tatuaż na policzku powinny być sprawą Gildii, lecz mroczny instynkt oszlifowany przez ponad setki lat życia zmusza wampira Dmitriego by przejął kontrolę. Coś w ich śmierci jest nieludzkiego, coś co szepcze o wiekach dawno minionych… lecz pragnienie Dmitriego by odkryć prawdę jest niczym wobec bezwzględnej siły z jaką reaguje na łowczynię przydzieloną do odszyfrowania zagadki tatuażu.

Niemal zabita po brutalnym ataku, Honor nie jest w żadnym stopniu gotowa by stanąć twarzą w twarz z uwodzicielskim wampirem, który jest prawą ręką archanioła i który nosi swoje okrucieństwo tak bezczelnie ja swoją śmiercionośną zmysłowość… Ten sam wampir, który stanowił jej sekretną obsesję odkąd tylko stała się na tyle dorosła by zrozumieć nie wytłumaczalne, gwałtowne emocje które w niej budził.

Gdy pożądanie zamienia się w niebezpieczne pragnienie, które może zniszczyć ich oboje, to staje się jasne że przeszłość nie pozostanie obojętna. Coś wyruszyło na łowy… I nie przestanie dopóki po raz kolejny nie przywróci do życia ociekającego krwią koszmaru…
Cykl "Łowcy Gildii" :


0. Angels' Flight
1. Krew Aniołów
2. Pocałunek Archanioła
3. Małżonka Archanioła
4. Ostrze Archanioła
5. Archangel’s Storm

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Dwójka bez Sternika
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4.57
Liczba głosów: 7
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: annie28
28 XI 2010 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają