Kup książkę [edytuj książkę]

Midnight Sins

Cara Maloan nie wygląda jak potwór. W rzeczywistości prześliczna blond piosenkarka nocnego klubu, o boskich kształtach, upewnia detektywa z Atlanty Todda Brooks'a, że ukrywa w jakiś sposób swoje moce. Do tego wszystkiego zabójca, który pozostawia ścieżkę z ciał w obskurnych, motelowych pokojach, w całym mieście. Ofiary nie posiadają żadnych ran - tak jakby życie zostało z nich wyssane. I teraz tajemnicza Cara jest jedyną podejrzaną Todda.

Cara wie, że głupotą jest, odkrywać się przed mężczyzną, który uważa ją za morderczynię. Wie również, że detektyw Brooks odkryje prawdę jeszcze trudniejszą do przełknięcia. Cara jest jedną z Innych, rasy potężnych, paranormalnych istot, które żyją wśród ludzi. Szczególne zdolności Cary sprawiają, że mężczyźni stają się miękcy jak plastelina w jej rękach - wszyscy z wyjątkiem tego surowego i seksownego jak diabli detektywa. Ale teraz ktoś, lub coś, chce wyrównać z Carą rachunki.

Gdy brak zaufania ustąpi wobec niesamowitego pożądania, Cara i Todd będą podążać łeb w łeb za mordercą, którego misja jest bardzo osobista i który jest zdecydowany dokonać swojej zemsty, gorętszej niż ognie piekielne, ale równie śmiertelnej...

Seria "Midnight":


1. Hotter after Midnight
2. Midnight Sins
3. Midnight's Master

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 5
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: annie28
25 XII 2010 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają