Kup książkę [edytuj książkę]

Beauchamp Family: Zapach spalonych kwiatów

Po walce wampirów i ogarów piekła, Melissa de la Cruz jest gotowa, by wezwać wiedźmy. Autorka popularnej serii YA i Błękitnokrwistych, wypuszcza pierwszą książkę z nowej serii, tym razem dla dorosłych – Wiedźmy z East Endu. Skupiona na magicznych incydentach rodziny Beauchamp, seria będzie rozgrywać się w tym samym świecie jak poprzednie książki Melissy de la Cruz i czytelnicy mogą spodziewać się bohaterów ‘SsącychKrew’. „To będzie więcej niż gemma”, mówi de la Cruz. „Są trochę więcej zintegrowani do fabuły, niż tylko osobami przychodzącymi i mówiącymi: ‘Część!’ Stają się podejrzanymi w zagadce książki”.

Trzy kobiety, dwóch mężczyzn i jedna tajemnica.

Freya wiedziała, że igra z ogniem, a mimo to nie potrafiła się powstrzymać. W powietrzu od niewyobrażalnego napięcia czuć było zapach spalonych kwiatów. Czuła, że jakaś nieopisana siła pcha ją w ramiona mężczyzny. Sęk w tym, że zupełnie nie tego, co trzeba - brata własnego narzeczonego. W miejscu zupełnie nie tym, co trzeba - na własnym przyjęciu zaręczynowym. Czuła pod skórą, że zbliżają się kłopoty.
Nie ona jedna...
Joanna od kilku dni przeczuwała, że coś niedobrego dzieje się w miasteczku. Kiedy zobaczyła martwe ptaki na plaży, wiedziała już, że to nie przypadek. Znała te oznaki.
Do tego wszystkiego Ingrid, na pozór najspokojniejszą z kobiet z rodu Beauchamp, zaczęły dręczyć niepokojące koszmary...

Seria Beauchamp Family


1. Zapach spalonych kwiatów
2. Serpent's Kiss

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Znak
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-240-1663-1
Ocena: 4.05
Liczba głosów: 10
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: annie28
15 XI 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają