Kup książkę [edytuj książkę]

Panda Sex

Współczesny Szanghaj, miasto pełne wieżowców i estakad. Głównie nocą, głównie w weekendy. Kluby, restauracje, hotele, prywatne imprezy. Pewnej nocy w tajemniczych okolicznościach ginie młoda kobieta, Mei Mei. Być może zgładziła ją któraś z kochanek jej chłopaka, Aktora, może przedawkowała narkotyki, może z własnej woli przeniosła się do innego, idealnego wymiaru, może chciała swoim odejściem zrobić wrażenie na pozostałych. A może sam Aktor doprowadził ją do śmierci? Wszyscy są podejrzani. Niejaki Policjant prowadzi śledztwo, w trakcie którego eksploruje własną osobowość. W przeddzień tragedii Mei Mei miała się dowiedzieć, że jej chłopak po raz kolejny ją zdradził. Ostatnią osobą, która widziała ją żywą, była starsza siostra, Jie Jie, z którą Aktor także blisko się przyjaźnił.
Mian Mian w niezwykle sugestywny sposób opisuje świat undergroundowych muzyków, aktorów, performerów, właścicieli klubów, promotorów sztuki, prezenterów telewizyjnych i projektantów mody. Interesują ją zjawiska, które w Chinach wciąż stanowią tabu, takie jak narkomania, alkoholizm czy poligamia.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Od czasu do czasu musiała zamieniać się dla niego w posłuszną dziewczynkę, mówić mu piękne kłamstwa. Być kobietą-zabawką w rękach mężczyzny. Kiedy indziej to on musiał stroić się w najlepsze czarne garnitury i padać jej do stóp."
Dodał: patrycja175 Dodano: 31 V 2012 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Wygląda na to, że spotkałam miłość. Miłość, która rozpala się i gaśnie w okamgnieniu. Istnieje tylko tyle czasu, ile wznosi się i opada pył."
Dodał: patrycja175 Dodano: 31 V 2012 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Jeśli to nie była miłość - znaczy to, że miłość nie istnieje."
Dodał: patrycja175 Dodano: 31 V 2012 (ponad 7 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: WAB
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-7414-754-5
Ocena: 3.66
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
03 IV 2010 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają