Kup książkę [edytuj książkę]

Kraina zwana Tutaj

Zaskakująca powieść obyczajowa autorki bestsellera "P.S. Kocham Cię, z wdziękiem łącząca magię, fantazję oraz prawdziwe życie. Sandy, właścicielka agencji poszukującej zaginionych ludzi, myli ścieżki podczas joggingu i... sama się gubi! Trafia do tytułowej krainy Tutaj, gdzie pośród zapodzianych przedmiotów mieszkają nigdy nieodnalezieni bohaterowie tajemniczych zniknięć. Sandy poznaje ich niezwykłe losy, lecz przede wszystkim musi odnaleźć się sama... Słodko-gorzka baśń o otaczającym świecie, który nie przestaje nas zadziwiać, na bogatym tle irlandzkiej codzienności.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Jedyną rzeczą bardziej przygnębiającą od niemożności odnalezienia kogoś jest bycie nieodnalezionym. Oczywiście, że chciałabym, aby mnie ktoś odnalazł. Nad życie"
Dodał: shczooreczek Dodano: 06 II 2011 (ponad 7 lat temu)
+5 0


"Niemożność odnalezienia czegoś jest jak nagłe zapomnienie słów ulubionej piosenki, którą znało się na pamięć. Albo jak zapomnienie imienia kogoś, kogo bardzo dobrze się zna i widuje codziennie. Albo nazwy grupy muzycznej, która śpiewała jakiś bardzo znany przebój. Jest to wrażenie tak denerwujące, że nie daje spokoju, ponieważ człowiek wie, że jest jakaś odpowiedź na jego pytanie, ale nikt jej nie zna. Męczy go to i męczy, aż wreszcie czuje, że nie zazna spokoju, dopóki nie znajdzie rozwiązania"
Dodał: shczooreczek Dodano: 06 II 2011 (ponad 7 lat temu)
+5 0


"To kolejna rzecz, której nie cierpię w dzieciach: zawsze mówią to, co wiesz w głębi duszy, ale nie chcesz tego przyznać, a już na pewno usłyszeć."
Dodał: basia737 Dodano: 24 VIII 2011 (ponad 7 lat temu)
+3 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-247-1077-5
Ocena: 3.94
Liczba głosów: 9
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: ViconiaDeVir
13 IX 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają