Kup książkę [edytuj książkę]

Mary, Mary

Agent FBI Alex Cross jedzie do Kalifornii na zaplanowany urlop w Disneylandzie. Ale nie będzie mu dane wypocząć - po przyjeździe dostaje nowe zadanie. W Beverly Hills zastrzelono znaną aktorkę i jej kierowcę. Twarz kobiety została pocięta ostrym narzędziem. Zbrodnia w afekcie, czy morderstwo z premedytacją? Redaktor Los Angeles Timesa otrzymuje serię e-maili, w których ktoś podpisujący się jako Mary Smith opisuje zbrodnię z największymi detalami. W jakim celu? Czy faktycznie sprawcą makabrycznych mordów jest kobieta, niejaka Mary Wagner, na którą wskazują dowody? Zabójstwo aktorki nie jest pierwszym i (jak się okazuje) nie ostatnim. Kolejne to tylko kwestia czasu. Na elitę Hollywood pada blady strach - kto będzie następny? Lista ofiar rośnie w zastraszającym tempie...
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"(...) jesteśmy w połowie okresu zła i cynicznego obalania mitów, ja zaś zostałem nazwany (...) amerykańskim Sherlockiem Holmesem."
Dodał: dona Dodano: 30 IV 2011 (ponad 8 lat temu)
0 0


"Sądzisz, że znów będziesz w stanie zabić kogoś z zimną krwią? (...) Sądzisz, że kiedy już wiesz, jak to jest, będziesz umiał się powstrzymać? Jesteś tego pewny?"
Dodał: dona Dodano: 30 IV 2011 (ponad 8 lat temu)
0 0


"(...) zwykli ludzie bezustannie dokonują zbrodni doskonałych i morderstw, o których nikt się nie dowiaduje, ponieważ sprawcy nigdy nie zostają wykryci."
Dodał: dona Dodano: 30 IV 2011 (ponad 8 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2007
ISBN: 978-83-7359-437-1
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Goyathlay
13 III 2010 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają