Kup książkę [edytuj książkę]

Zbieracz Burz. Tom 1

Boże miej litość! Miej nas w swojej opiece! Moc Burzyciela Światów, ocknęła się, zatliła, lecz nie wypełniła potęgą Pana. Nie znalazła ujścia od czasu starcia z Siewcą Wiatru. Aż do teraz... Boże w Trójcy Jedyny! Czemuż znowu budzisz swego Anioła Zagłady? Porywasz za naczynie gniewu. Kielich, który gdy pęknie, wyleje niszczycielską zawartość na każdą krainę Kosmosu. Każdą Istotę. Każde dziecię Twoje. I stanie się koniec... I nicość... Boże czemuś nas opuścił? Eli, Eli lama sabachtani?
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Jeśli twoje marzenia zaczynają się nagle spełniać, strzeż się. Bo wkrótce czeka cię bolesne rozczarowanie. Oto prawo Kosmosu, od którego nie ma odwołania."
Dodał: Maboroshi Dodano: 17 VI 2011 (ponad 7 lat temu)
+3 0


"Kuku! Oto nadchodzę! Ktoś ma ochotę zabawić się w chowanego? Albo raczej w cholernego berka na pociski z automatu. Raz, dwa, trzy, czarownica patrzy. I pruje z adramelecha, aż drzazgi idą z podłogi."
Dodał: Kasumi1580 Dodano: 10 VI 2013 (ponad 6 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 24 II 2013, 14:45:51 (ponad 6 lat temu)
0 0
sama nie wiem, co mam myśleć o tej książce... Porywająca do ostatniej strony fabuła - całkowite przepierzenie akcji. Mocne 6! Niestety z drugiej strony książka straciła nieco na stylu. Powtórzenia, spłaszczenia zasługujące co najwyżej na 4... Nie sposób było nie zauważyć. Czy to efekt pośpiechu w pisaniu, czy niedopracowanie? Eh... Stawiam 5 z nadzieją na poprawę w drugim tomie
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-7574-190-2
Ocena: 5.16
Liczba głosów: 39
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
26 I 2010 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają