Między nimi zawsze było gorąco. Teraz zrobiło się też śmiertelnie niebezpiecznie.
Jarek Ułomek od miesięcy żyje od weekendu do weekendu. Wszystko przez Iwonę Strzygoń – piękną, zadziorną córkę jednego z najbogatszych Polaków, która od pierwszego spotkania wywraca świat policjanta do góry nogami. Mimo różnicy charakterów i dwóch zupełnie różnych światów ich relacja szybko przeradza się w coś znacznie poważniejszego.
Dlatego Jarek pod wpływem impulsu kupuje pierścionek. Problem w tym, że dla Iwony małżeństwo nie jest symbolem szczęścia, ale początkiem końca. Kiedy oświadczyny doprowadzają do bolesnej kłótni, oboje zaczynają zastanawiać się, czy ich związek w ogóle ma szansę przetrwać.
A potem sytuacja wymyka się spod kontroli.
Matka Iwony ulega tajemniczemu wypadkowi we Włoszech, a jej nowy partner okazuje się mieć powiązania z włoską mafią. Gdy ktoś zaczyna śledzić samą Iwonę, Jarek szybko rozumie, że już nie chodzi wyłącznie o złamane serce. Zwłaszcza kiedy podczas jednego z ataków napastnik ginie, a w jego telefonie policja znajduje zdjęcia dziewczyny.
W świecie pełnym niebezpieczeństwa, tajemnic i ludzi gotowych posunąć się o krok za daleko najtrudniejsze okazuje się jedno pytanie: ile jesteś w stanie zaryzykować dla osoby, którą kochasz?
„Nie mów do mnie księżniczko” to historia o miłości, która zderza się z lękiem przed zobowiązaniem, różnicą światów i niebezpieczeństwem, którego żadne z nich się nie spodziewało. [edytuj opis]
Czytelnicy tej książki polecają
Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.