Kup książkę [edytuj książkę]

Rok spełnionych marzeń

Kolejna powieść jednej z najpopularniejszych osobowości bookmediów – Mrukbooki. Tym razem Emilka zabiera swoich czytelników do gorącej Australii i zaprasza do wielkiego świata influencerów. Sprawdź, co dzieje się za kamerami!

A gdybym ci powiedziała, że masz godzinę, żeby spakować się i wyjechać do domu słynnych youtuberów?

Taką szansę dostaje siedemnastoletnia MacKenzie, dla przyjaciół Kenzie. Od lat śledziła swoich idoli przez ekran komputera. To dzięki nim nauczyła się montować filmiki na popularną platformę. Kiedy tylko usłyszała o konkursie na miejsce w projekcie Freethinkersów, nie wahała się ani chwili.

Przeprowadzka na inny kontynent to jednak dopiero początek przygód i sprawdzian z życia. Kenzie nie tylko goni marzenie, ale ucieka też przed przeszłością, która nie daje o sobie zapomnieć.

Czy dziewczyna poczuje się dobrze w wielkim świecie? Czy uda jej się nie popełnić znowu tych samych błędów?

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: YouYA
Rok wydania: 2025
ISBN: 9788328735798
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
13 V 2025 (2 miesięcy temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają