Kup książkę [edytuj książkę]

Pocałunki w Nowym Jorku

Welcome to New York, it's been waitin' for you.

Powieść autorki bestsellerowych „Pocałunków i croissantów”.

Przenieś się z Paryża do… Nowego Jorku z bohaterami jej kolejnej książki!

Margot nie może przestać myśleć o Zachu. Uroczym chłopaku, którego poznała pewnej magicznej nocy w Paryżu. W jednej chwili zakochali się w sobie po uszy i spędzili idealny wieczór, przypieczętowany pocałunkiem i obietnicą: jeśli wszechświat chce, aby byli razem, los znajdzie sposób, by ich połączyć.

Rok później dziewczyna kończy szkołę i przyjeżdża do Nowego Jorku. Jest gotowa zakasać rękawy kucharskiego fartucha w tętniącej życiem restauracji na Manhattanie, świętować zbliżający się ślub ojca... i ponownie spotkać się z Zachem.

Ale wiele może się wydarzyć w ciągu roku, a obietnice złożone pod wieżą Eiffla wyglądają inaczej w blasku neonów Nowego Jorku. Margot spędza lato, desperacko próbując odnaleźć Zacha, i zwraca się o pomoc do Bena, kucharza pracującego w jej restauracji.

Margot jest przekonana, że tamtej nocy w Paryżu odnalazła bratnią duszę. Ale co, jeśli wszechświat ma inny plan?

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Young
Rok wydania: 2025
ISBN: 9788383716756
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
07 III 2025 (9 miesięcy temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają