Kup książkę [edytuj książkę]

Każdej nocy słyszę twój oddech

Ta miłość doprowadziła ją do upadku. Czy na pewno wie, komu może ufać?

Mila przeprowadza się wraz z matką do miasteczka Rowcroft, gdzie mają zamieszkać w rodzinnej posiadłości. Siedemnastolatce trudno jest odnaleźć się w nowym środowisku. Sytuacja zmienia się dopiero, gdy nawiązuje znajomość z dwoma związanymi głęboką przyjaźnią chłopakami. Caleb i Noah różnią się od siebie jak ogień i woda. Ten pierwszy jest pełen rezerwy, zdystansowany, nie może pogodzić się z przeszłością. Ten drugi to gwiazda sportu i imprezowicz, który skrywa przed światem rodzinne problemy.

Więź między nimi z dnia na dzień staje się silniejsza. Wszystko zmienia się, gdy z miejscowych mokradeł zostaje wyłowione ciało. Świat Mili wywraca się do góry nogami i wydaje się, że życie już nigdy nie wróci na właściwe tory.

Kilka lat później Mila wraca do Rowcroft. Po pobycie w więzieniu został na nią nałożony sądowy areszt domowy i musi nosić urządzenie monitorujące. Dziewczyna ponownie zamieszkuje w domu matki, co zmusza ją do konfrontacji z przeszłością. Wyznaczony do sprawowania dozoru nad Milą policjant ma bowiem znajomą twarz. Muszą jednak współpracować, ponieważ dziewczyna zaczyna dostawać listy z pogróżkami, ktoś niszczy jej rzeczy i zakrada się nocą do domu. Mila za wszelką cenę chce poznać tożsamość swojego prześladowcy. Aby dotrzeć do prawdy, będzie musiała zmierzyć się z prawdą o tragedii sprzed lat, która odmieniła jej życie.

Każdej nocy słyszę twój oddech to kolejna książka Natalii Brożek, w której autorka doskonale łączy romans i thriller. Ta nieoczywista i wciągająca historia sprawia, że czytelnik nie wie, którym bohaterom może ufać. Spodoba się osobom, które lubią powieści new adult oraz takie motywy, jak friends to lovers oraz second chance.

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Papierowe Serca
Rok wydania: 2024
ISBN: 9788383710778
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
27 III 2024 (4 miesięcy temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają