Kup książkę [edytuj książkę]

Randka w Paryżu

Czy można wsiąść do złego pociągu i znaleźć właściwą drogę?

Hannah wraz z chłopakiem Simonem w ostatniej chwili wsiada do pociągu, który ma ich zawieźć prosto do Amsterdamu na ślub siostry Simona. Para nie wie jednak, że w środku nocy pociąg zostanie rozdzielony, a gdy to następuje, jedna połowa składu rzeczywiście jedzie do Holandii, ale druga (ta, w której znajduje się Hannah) zmierza w zupełnie innym kierunku – prosto do Paryża.

Bez bagażu, biletu, telefonu komórkowego i przede wszystkim nadziei, że dotrze punktualnie na ważne wydarzenie, Hannah nie ma wyboru: musi spędzić kilka godzin w mieście zakochanych, czekając na kolejny pociąg. Według jej obliczeń jeżeli nie pojawią się dalsze komplikacje, powinna zdążyć na wesele, tak jakby nic się nie wydarzyło.

Jednak gorsze od samotnego utknięcia w obcym mieście jest utknięcie w nim z przystojnym, ale irytującym Francuzem o imieniu Léo, który obwinia swoją towarzyszkę niedoli za ten nieplanowany objazd. Mimo to, im więcej czasu Hannah spędza z nowo poznanym, coraz bardziej intrygującym mężczyzną, podziwiając niesamowite widoki i dźwięki Paryża, tym częściej wraca myślami do swojego życia w Londynie i związku z Simonem.

Czy uporządkowane i bezpieczne życie, które sobie zbudowała, to spełnienie jej marzeń? A może od zawsze pragnęła czegoś innego?

Debiutancka powieść Lorraine Brown Randka w Paryżu to pełna emocji historia, w której nie brakuje również zabawnych sytuacji. Z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom twórczości takich autorek jak Emily Henry czy Beth O’Lear.

[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Kobiece
Rok wydania: 2024
ISBN: 9788383218137
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
04 II 2024 (6 miesięcy temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają