Kup książkę [edytuj książkę]

Nieplanowana miłość

W życiu możemy spodziewać się tylko niespodziewanego

Beck już nawet nie potrafi zliczyć, ile razy wyrażał swoje obawy na temat stylu życia swojej babci Louise. Kobieta już po raz trzeci walczy w rakiem i niestety tym razem nie ma szans na ratunek. Lekarze dają jej ledwie kilka miesięcy życia. Louise postanawia wyruszyć w szaloną podróż ze swoją przyjaciółką. Czerpie z życia garściami, skacząc z samolotów i nurkując z rekinami. Nie chce słuchać narzekań Becka, blokuje więc jego numer telefonu, a ich jedyną pośredniczką jest jej towarzyszka podróży – Eleanor.

Kiedy Beck dowiaduje się o kolejnych niebezpiecznych planach babci, wsiada do samolotu. Podczas samotnego wieczoru w barze poznaje wspaniałą kobietę, Norę, która szuka wieczoru bez zobowiązań. Ich spotkanie przerodziłoby się w coś znacznie więcej, gdyby nie żelazna zasada Becka: nigdy nie wykorzystuje kobiety, która wypiła zbyt dużo.

Następnego dnia, przygotowany na trudną przeprawę z dwiema starszymi paniami, z szokiem odkrywa, że Eleanor to w rzeczywistości Nora – młoda i piękna dziewczyna, którą wystawił zeszłego wieczoru. Teraz niespodziewanie Beck musi przekonać nie tylko swoją babcię, aby zgodziła się na podjęcie leczenia, ale również Norę, aby dała mu jeszcze jedną szansę.

Nieplanowana miłość to kolejna powieść uwielbianej przez czytelniczki na całym świecie Vi Keeland. Spodoba się wszystkim tym, którzy szukają wzruszającej opowieści o miłości, chęci do życia i przezwyciężaniu własnych, głęboko ukrytych lęków.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Papierowe Serca
Rok wydania: 2024
ISBN: 9788383218007
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
26 XII 2023 (7 miesięcy temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają