Kup książkę [edytuj książkę]

Hotel 21

Noelle świetnie sprząta. Czy poradzi sobie z bałaganem we własnym życiu?

Noelle jest miłą i kompetentną sprzątaczką hotelową, wręcz wzorową pracownicą. A przynajmniej chciałaby, żeby wszyscy tak o niej myśleli. Skrywa jednak mały sekret – podczas sprzątania przywłaszcza sobie drobiazgi należące do gości. Nigdy nic wartościowego, wyłącznie przedmioty codziennego użytku: szminkę, spinkę do włosów, pęsetę. Zanim goście zauważą, że czegoś brakuje, Noelle już dawno nie ma w pobliżu.

Rozpoczynając pracę w swoim dwudziestym pierwszym hotelu, Noelle jest zdeterminowana, żeby pobić osobisty rekord: zamierza przepracować w pięciogwiazdkowym hotelu co najmniej miesiąc, zanim padną na nią podejrzenia.

Kiedy jednak poznaje nowe koleżanki, jej plany się komplikują. Kobiety, z którymi pracuje, to coś więcej niż tylko ręce pchające wózki po pustych hotelowych korytarzach. Mają swoje życie pełne szczęścia i zmartwień, bólu i radości. Życie, jakiego Noelle dotąd nigdy nie zaznała. Ich historie sprawiają, że zaczyna się zastanawiać, jak to jest mieć prawdziwe przyjaciółki, osoby, które wzajemnie się wspierają i troszczą o siebie.

Czy sprzątaczki z hotelu numer 21 dodadzą Noelle odwagi, żeby zawalczyła o siebie i życie, na jakie zasługuje, czy też stare nawyki wezmą górę?

Debiutancka powieść Senty Rich to ciepła i podnosząca na duchu opowieść o przyjaźni, determinacji i potrzebie przynależności. To historia o siostrzeństwie oraz rodzinie z wyboru. Autorka zabiera nas za kulisy przemysłu hotelarskiego, oddaje głos tym, którzy na co dzień są niewidzialni. Kreuje postaci z krwi i kości – chociaż zachowanie głównej bohaterki zasługuje na krytykę, nie sposób jej nie kibicować.

Jeśli szukasz rozgrzewającej serce lektury w stylu „Mężczyzna imieniem Ove”, ta powieść będzie doskonałym wyborem!

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Kobiece
Rok wydania: 2024
ISBN: 9788383217659
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
26 XII 2023 (7 miesięcy temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają