Kup książkę [edytuj książkę]

Zaopiekuj się mną. Dom dla Moli

"Dom dla Moli" to książka dla dzieci z bestsellerowej serii "Zaopiekuj się mną". Doskonała propozycja na pierwszą samodzielną lekturę!

Ania spędza wakacje nad morzem i trochę jej się nudzi. Z młodszą siostrzyczką nie bardzo może się bawić, no a na pewno nie w to, w co by chciała. Na szczęście pewnego dnia Ania spotyka na plaży grupkę rówieśników i od razu się z nimi zaprzyjaźnia. Spotyka też jeszcze kogoś... To mały szczeniak, który najwyraźniej bardzo tęskni za domem i właścicielem. Ania postanawia zaopiekować się małą Moli. Czy uda jej się sprawić, że szczeniak znów poczuje się szczęśliwy i kochany?

"Dom dla Moli" to znakomita propozycja na pierwszą samodzielną czytankę. Podobnie jak pozostałe książki z serii "Zaopiekuj się mną", przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat. W każdej z nich znajdziemy pełną radości, ciepła i wzruszeń opowieść o przyjaźni między człowiekiem a zwierzęciem. Czytając je, dziecko uczy się empatii i wrażliwości. Dowiaduje się też, że za zwierzę, którym się opiekuje, trzeba być odpowiedzialnym. Historyjki te napisane zostały prostym, przystępnym językiem. Duża czcionka znakomicie ułatwia samodzielną lekturę. Dodatkowym urozmaiceniem są czarno-białe ilustracje.

"Zaopiekuj się mną" to bestsellerowa seria książek dla dzieci. Pokochali je mali czytelnicy na całym świecie. Ich autorką jest brytyjska pisarka Holly Webb. Od wielu już lat pisze książki dla najmłodszych. Ich bohaterkami są często małe dziewczynki. Oprócz tytułów z serii "Zaopiekuj się mną", pisarka ma też w swoim dorobku książki z serii "Mój niesforny szczeniak". W samej tylko Polsce sprzedano już ponad milion egzemplarzy opowieści Holly Webb. Czy trzeba jeszcze zachęcać?

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-8240-929-1
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
14 XI 2023 (4 miesięcy temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają