Kup książkę [edytuj książkę]

Psi Patrol. Wyprawy pełne przygód

Dzieci kochają postacie z bajek. Z pewnością jednymi z ulubionych są bohaterowie Psiego Patrolu. Urocze psiaki o ogromnych sercach narażają swe życie, aby wyciągnąć innych z opresji. Z jaką przygodą przyjdzie im się zmierzyć tym razem? Kogo uratują?

Miłośników małych przyjaciół z Psiego Patrolu jest tak wielu, że prócz kolejnych odcinków powstają także liczne książki. Dzieci mogą śledzić ich losy również w książeczce "Psi Patrol. Wyprawy pełne przygód". Oprócz wspaniałych, trzymających w napięciu przygód Rydera, Marshalla, Chase'a i pozostałych członków ekipy znajdą tu również wiele ciekawych i zajmujących poleceń do wykonania. Towarzysząc wesołej gromadce piesków, mogą równocześnie wykonywać ćwiczenia rozwijające umiejętność pracy z tekstem. To dobry pomysł, który zwiększa koncentrację dziecka.

"Psi Patrol. Wyprawy pełne przygód" to książeczka o twardej okładce oraz stronach, dzięki czemu jest solidna i łatwa do przeglądania. Składa się z pięciu odrębnych historyjek, które od są utrzymane w formie komiksu. Ułatwienie stanowią numerki umieszczone przy fragmentach tekstu, dzięki którym dziecko nie pomyli się i przeczyta całość we właściwej kolejności. Oto tytuły pięciu opisywanych w książeczce przygód:

"Przygoda w lesie",
"Przygoda na koncercie",
"Przygoda z meteorytem",
"Przygoda z kąpielą",
"Przygoda z superpsem".
"Psi Patrol. Wyprawy pełne przygód" to nie jedyne opowieści o małych psich bohaterach wydane przez Media Service Zawada. Dzieci mogą sięgnąć również po takie tytuły, jak: "Psi Patrol. O magicznej masce", "Psi Patrol. Pieski zapraszają do zabawy" czy "Co robi Psi Patrol? Obróć koło i zobacz". W każdej z nich maluch znajdzie zabawne przygody o wartkiej akcji, a także wiele ćwiczeń i zabaw wspomagających rozwój.

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Rok wydania: 2021
ISBN: 9788381578486
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Germka
10 XI 2023 (8 miesięcy temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają