Kup książkę [edytuj książkę]

Wilk i Polny Kwiat

Czy zdołają pokonać siły przeznaczenia i razem zbudować przyszłość?

Aster, córka generała, w wieku siedemnastu lat wyszła za księcia. Zgodnie z przepowiednią przeznaczona była królowi faerie. Kiedy ukochany Aster objął tron po śmierci starszego brata, dziewczyna wierzyła, że ich szczęście jest niezniszczalne. Od tej chwili mieli żyć długo i szczęśliwie. Nad jej głową zawisły jednak ciemne chmury. Gdy nie była w stanie spełnić największego pragnienia swojego męża, odkryła jego okrutną stronę i bolesną prawdę, że nawet najtrwalsze więzi nie są wieczne.

Nie mogąc spojrzeć mężowi w oczy, dziewczyna ucieka z dala od domu. Ukrywając swoją prawdziwą tożsamość, spotyka jednookiego wojownika, który jest równie przerażający, co fascynujący. Już od pierwszych chwil spędzonych razem chęć zemsty na niewiernym mężu i pożądanie zlewają się w jedno nieodparte pragnienie. Z każdym dniem i każdą nocą Aster coraz bardziej chce życia, które może jej dać jedynie ten dziki i nieokiełznany mężczyzna. Życia, które nigdy nie miało być jej dane. Gdy prawda o jej pochodzeniu wychodzi na jaw, wszystko się komplikuje.

Wilk i Polny Kwiat” to magiczna opowieść autorstwa Elli Fields, która zachwyci miłośniczki romantasy z motywem enemies to lovers. Ta historia to niezwykłe połączenie baśniowej atmosfery z elementami nieodpartej przyciągającej siły między bohaterami. Książka stanowi niezależną opowieść, osadzoną w świecie znanym z wcześniejszej powieści autorki „Krwawy Król i Łabędź”.

[edytuj opis]

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
10 XI 2023 (9 miesięcy temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają