Kup książkę [edytuj książkę]

Ruthless Kingdom

Może być tylko trzech Królów Cmentarzyska. Walka o trony się skończyła, gra o życie dopiero się zaczyna. Finałowy tom trylogii Boneyard Kings!

To, co początkowo brała za przekleństwo, okazało się błogosławieństwem w przebraniu. Kiedy Everly musiała zamieszkać ze swoim wujem po śmierci rodziców, wiedziała, że jej życie nigdy nie będzie takie samo. Gdy poznała trzech niezwykłych chłopaków, była przekonana, że ta znajomość doprowadzi ją do zguby. Jednak gdy wszystkie tajemnice wyszły na jaw, Królowie Cmentarzyska stanęli po jej stronie. Teraz w tym mieście zbudowanym na krwi i korupcji wspólnie pokażą, do czego są zdolni. Przyświeca im tylko jeden cel – zdemaskować winnych.

Niegdyś budzący strach i mający władzę trzej przeciwnicy staną do walki z trzema królami i ich królową. W tym bezlitosnym starciu triumf drogo kosztuje, lecz gdy celem jest zemsta, warto się odważyć i zaryzykować wszystko.

Tym razem gra się kończy. Kto jako ostatni powie szach-mat?

Zanurz się w mrocznym świecie zemsty z wciągającym finałem serii Boneyard Kings autorstwa Bekki Steele i C. Lymari. Ruthless Kingdom spodoba się wszystkim fankom gorących romansów z motywami dark academia i reverse harem. Pełne emocji zakończenie trylogii, które czytelnicy zapamiętają na długo.

Ostrzeżenie:

Książka zawiera sceny przemocy, opisy brutalnych i perwersyjnych praktyk seksualnych, a także elementy horroru, które mogą wywoływać niepokój. Treść jest fikcją literacką i nie stanowi realistycznego odzwierciedlenia. Powieść przeznaczona dla dorosłych czytelników i czytelniczek.


Trylogia Boneyard Kings

1. Merciless Kings
2. Vicious Queen
3. Ruthless Kingdom

[edytuj opis]
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Kobiece
Rok wydania: 2023
ISBN: 9788383216119
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
11 IX 2023 (11 miesięcy temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają